Pierścionek srebrny, podwójny z cyrkoniami Double

Kup teraz, zapłać do 45 dni później lub z ratami 0%

139.00 

Wyczyść
Add to Wishlist
  • Pierścionek wykonany ze srebra próby 0,925,
  • Model pierścionka, składający się z dwóch pierścionków- pierwszy to klasyczna obrączka z cyrkoniami oraz drugi z prostokątna cyrkonią.  Pierścionek jest płaski, dzięki czemu bardzo uniwersalny. Cyrkonie mają niesamowity blask. Jest to model bardzo uniwersalny, zawsze będzie pięknym wyborem
  • Wymiary: Szerokość 0,60 cm
  • Masa ok. 2,28 g

 

Jak zmierzyć rozmiar palca w domu https://milloni-jubiler.pl/rozmiar-pierscionka/

Opis

 


Srebro próby 925 ulega procesowi oksydacji – innymi słowy z biegiem czasu matowieje, traci swój blask. Aby odpowiednio zadbać o srebrną biżuterię należy unikać pozostawiania jej w wilgotnych miejscach oraz przechowywać ją w szczelnych szkatułkach lub papierowych pudełkach. Wilgoć negatywnie wpływa na srebro i powoduje jego żółknięcie. Pozłacane srebro staraj się natomiast chronić przed kosmetykami i wodą. Złocenie naturalnie z biegiem czasu zniknie, jednak stosując się do ogólnych zasad dbania o biżuterię można spowolnić ten proces.

Opakowanie

Nasze opakowania są w pełni ekologiczne oraz posiadają certyfikat FSC®  
Certyfikat FSC® jest gwarancją na to, że użyte materiały pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej, co oznacza, że nie wycina się więcej drzew niż las jest w stanie reprodukować. Zarówno fauna jak i flora ma lepsze warunki rozwoju na tych obszarach, a także pracownikom leśnym zapewnia się dobre warunki pracy i płacy.

FSC® oznacza Forest Stewardship Council® i jest międzynarodowym systemem certyfikacji gospodarki leśnej i produktów drzewnych i papierniczych.

 Numer licencji FSC naszych opakowań to: FSC®C112509.

We are Eco Friendly!

Materiał

Marka

Kwota prezentu

Przeznaczenie

, ,

Kamień

Kolor

Rozmiar

, ,

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Pierścionek srebrny, podwójny z cyrkoniami Double”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.