Łańcuszki pozłacane

Łańcuszki to jeden z najbardziej uniwersalnych elementów biżuterii. Noszone nie tylko po to, by uatrakcyjnić wygląd i kreację, często są symbolem, pamiątką, czymś co nosimy z sentymentu. Pozłacane łańcuszki zyskują popularność zwykle ze względu na swoją konkurencyjną cenę względem złotych wyrobów. Potrafią doskonale imitować złoto i delikatnie rozpromienić cerę właścicielki.

Marka -

Kamień

Atrybut produktu: Kwota prezentu

 • Pokaż więcej

Kruszec -

Dla kogo -

Filtruj

Dodatkowe

Marka -

Kamień

Atrybut produktu: Kwota prezentu

 • Pokaż więcej

Kruszec -

Dla kogo -

 • 
            
           
od
do

Damskie pozłacane łańcuszki

Mimo że ta biżuteria wydaje się łatwa w doborze, wcale taka nie jest. W przypadku pozłacanych damskich łańcuszków powinnyśmy zwrócić uwagę na naszą cerę czy nawet budowę ciała. Masywniejsze łańcuszki mogą przytłoczyć kobietę o drobnej budowie, z kolei cienkie łańcuszki mogą okazać się zbyt mało wyraziste dla kobiet o okrąglejszych kształtach. Jeżeli masz wątpliwości, jaką biżuterię wybrać, napisz do nas – chętnie doradzimy!

Pozłacane łańcuszki damskie w różnych stylizacjach

W jaki sposób najlepiej nosić pozłacane łańcuszki? Ten rodzaj biżuterii świetnie sprawdzi się w połączeniu z bluzką z dekoltem, sukienką – głównym jego zadaniem jest wyeksponować naszą szyję, wydłużyć ją, wyszczuplić. Zanim zdecydujemy się na konkretny łańcuszek powinniśmy przymierzyć go wraz z ubraniem, aby mieć pewność, że do siebie pasują. Pozłacane łańcuszki dobrze się sprawdzą na co dzień – złoty kolor doda odrobinę ciepła naszej cerze, podkreśli opaleniznę, a dzięki swej niskiej cenie pozwoli na rozbudowanie domowej szkatułki o kolejne piękne dodatki. Jeśli zależy Ci na dodatkowym wyeksponowaniu łańcuszka, dodaj do niego wybraną zawieszkę – dzięki jego uniwersalności możesz pozwolić sobie na wiele kombinacji.

Pozłacane łańcuszki w ofercie Milloni

Nasz zespół stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientek, dlatego wybierając nasze kolekcje otrzymasz od nas pełne wsparcie zarówno podczas ścieżki zakupowej, jak i po niej. Zamówienia pakowane są ręcznie – starannie przygotowujemy każde zamówienie, abyś mogła czuć się wyjątkowa. W naszej ofercie znajdziesz srebrne łańcuszki pozłacane zdobione kuleczkami, diamentowane, czy tzw. snake. Wszystkie wykonane z wysokiej jakości srebra, pokryte warstwą złota. Sprawdź czy wśród naszych pozłacanych łańcuszków znajdziesz ten, który chciałabyś mieć w swojej szkatułce!