Łańcuszki złote

Łańcuszki to od lat jeden z bardziej popularnych elementów biżuterii, które w swoim mieszkaniu ma każdy. Są częstym prezentem komunijnym goszczącym na szyjach chłopców czy dziewczynek. Na pewno część z Was ma go właśnie na sobie. Sentyment i przywiązanie do skojarzeń z dziecięcych lat może mieć wpływ na nasze kolejne decyzje związane z wyborem takiej biżuterii. Zgodnie z tym założeniem nowy złoty łańcuszek powinien w podobnym stopniu wywrzeć na nas emocjonalny wpływ. Jednak oprócz aspektu duchowego, mentalnego, warto kierować się swoimi potrzebami. Jeśli chcemy, aby nowy dodatek pełnił głównie rolę dekoracyjną, nie zastanawiajmy się nad przyzwyczajeniami z dawnych lat i wybierzmy upatrzony dodatek po prostu dla siebie!

Marka -

Kamień

Atrybut produktu: Kwota prezentu

 • Pokaż więcej

Kruszec -

Dla kogo -

Filtruj

Dodatkowe

Marka -

Kamień

Atrybut produktu: Kwota prezentu

 • Pokaż więcej

Kruszec -

Dla kogo -

 • 
            
           
od
do

Złote łańcuszki damskie

Złoto jako biżuteria ma przypiętą łatkę drogiego, luksusowego dodatku. Przeświadczenie to jednak powoli się zmienia i coraz częściej możemy zobaczyć złote dodatki w damskich kolekcjach. Przykładowo – damskie złote łańcuszki nosimy niemal całą dobę, czując się w nich bardzo swobodnie. Nawet oglądając zawody sportowe naszą uwagę może zwrócić łańcuszek zawieszony na szyi lekkoatletki – jest to doskonały przykład jak bardzo cenimy sobie ozdoby w codziennym życiu oraz podczas ważnych dla nas chwil. Wniosek – złoty łańcuszek pasuje do wszystkiego! W ofercie Milloni posiadamy złote łańcuszki głównie o splocie diamentowanym, próbie 585, lecz nie tylko.

Łańcuszki ze złota – ceny

Ceny złotych łańcuszków różnią się z uwagi na próbę z jakiej zostały wykonane, elementów dodatkowych czy designu. W naszej ofercie znajdziesz te dodatki już od kilkuset złotych. Będą idealnym prezentem dla Mamy, Babci czy siostry i posłużą na pewno wiele lat. Złote łańcuszki wykonujemy z wysokiej jakości tego kruszca, dbamy o każdy szczegół – od produkcji po wysyłkę i opiekę po-zakupową.