TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie

Jak dobrać odpowiedni rozmiar pierścionka?

Wiele osób, poszukując pierścionka dla siebie lub kogoś bliskiego, zadaje sobie kluczowe pytanie: jak dobrać odpowiedni rozmiar pierścionka do palca? Jaki rozmiar wybrać, aby mieć pewność, że będzie on komfortowo i estetycznie leżał?

Istnieje kilka możliwych rozwiązań i odpowiedzi na to pytanie!

Dobrze dobrany pierścionek to taki, którego obwód będzie dokładnie dopasowany do palca. Nie może zbytnio uciskać ani zsuwać się z niego.
Aby mógł spełniać oba te kryteria, pierścionek musi zostać dobrany do wcześniej określonego rozmiaru palca.

Bardzo ważne jest, aby pamiętać, że niemal każdy z palców dłoni posiada inny rozmiar. Co więcej, bardzo często także te same palce obu rąk charakteryzuje odmienny obwód.

Obwód palca najprościej jest zmierzyć za pomocą miarki krawieckiej, kawałka sznurka, tasiemki lub grubej nici. Wybraną miarkę należy owinąć wokół palca – przylegająco, jed-nak niezbyt mocno. Otrzymany i odczytany wynik wystarczy teraz porównać z gotową tabelą rozmiarów dostępną w Internecie.

 

Sprawdź rozmiar swojego palca

Aby sprawdzić rozmiar swojego palca, można także zmierzyć średnicę posiadanej już biżuterii. Wystarczy wybrać jeden z noszonych i dobrze pasujących do palca pierścion-ków, a następnie przy pomocy metra krawieckiego lub suwmiarki dokonać pomiaru jego średnicy i porównać z tabelką.

 

Tym, którzy nie mają zaufania do prawidłowości swoich pomiarów, pozostaje trzeci spo-sób, którym jest wizyta w profesjonalnym salonie jubilerskim. W niemal każdym stacjo-narnym sklepie z biżuterią można bowiem dokonać dokładnego pomiaru przy pomocy specjalistycznych narzędzi.

 

Palec najlepiej jest mierzyć w ciągu dnia lub wieczorem, kiedy jego obwód może być nieznacznie powiększony. W ten sposób można uniknąć problemów ze ściągnięciem pierścionka po całym dniu jego noszenia.

 

Precyzyjnie ustalony rozmiar palca pozwala na bezpieczne i swobodne zakupy jubilerskie!

 

 

Darmowa dostawa
powyżej 200 zł

Wysyłka jako
prezent

14 dni na zwrot

Jubiler Milloni - biżuteria srebrna i pozłacana

Jeśli interesuje Cię biżuteria srebrna i pozłacana, nie mogłaś lepiej trafić! Milloni to szczególny jubiler, oferujący modne artykuły dla kobiet szukających oryginalności. Sprzedajemy bransoletki, kolczyki, pierścionki i naszyjniki, które uzupełnią Twoją stylizację, poprawią nastrój i dodadzą Ci odrobinę luksusu podczas Twoich codziennych aktywności. Już od piętnastu lat zdobywany zaufanie klientek, którym chcemy służyć, oddając w ich ręce doskonałe produkty. Obecnie biżuteria srebrna pozłacana staje się jednym z najbardziej pożądanych na rynku wytworem jubilerskim ze względu na subtelne wykończenie, połączone z bardzo atrakcyjną ceną.

Szeroki wybór biżuterii dla wyjątkowych kobiet

Zespół Milloni Jubiler to ludzie, dla których biżuteria stanowi prawdziwą pasję! Zależy nam, aby oferować tylko najlepsze produkty, zadowalające nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze kolekcje tworzymy ręcznie, z najwyższą starannością, dobierając świetnej jakości surowce, które następnie składają się na doskonale przemyślane zestawy. Proponowana w naszym sklepie biżuteria srebrna pozłacana jest tak skomponowana, byś mogła nosić poszczególne elementy razem, ozdabiając nimi Twój własny outfit. 

Biżuteria srebrna pozłacana — przepis na elegancję w rozsądnej cenie!

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do klientek ceniących subtelną, niezwykle finezyjną formę wyrobów jubilerskich, przy jednoczesnej staranności ich wykonania. Atutem naszych kolekcji jest atrakcyjna cena, adekwatna do jakości produktu. Jubiler Milloni proponuje elementy biżuterii na co dzień, dodające kobiecej siły, oraz na specjalne okazje. Oferujemy wzory klasyczne, minimalistyczne, ale także te dla wielbicielek szykownego błysku — wzbogacone cyrkoniami. W naszym sklepie znajdziesz tylko akcesoria zgodne z obecnymi trendami. Motywy roślinne, zwierzęce czy wzory geometryczne — możesz wybrać spośród wielu różnych form!

Dlaczego warto podarować biżuterię srebrną pozłacaną w prezencie?

Kiedy zbliża się specjalna okazja dla wyjątkowej dla Ciebie kobiety, zajrzyj koniecznie do naszej oferty! Wyroby jubilerskie Milloni świetnie sprawdzą się w formie unikatowego prezentu. Wybór subtelnej bransoletki lub naszyjnika na pewno zadowoli najbardziej wymagające solenizantki i jubilatki. Biżuterię srebrną i pozłacaną znajdziesz we wszystkich standardowych rozmiarach. Dla szczególnych indywidualistek przewidzieliśmy bony podarunkowe w pięciu wariantach — o wartości od stu do pięciuset złotych. Każda z tych kwot pozwoli na zakup unikatowych elementów biżuterii, wybór należy tylko do Ciebie i osoby obdarowanej.