Biżuteria z pozłacanego srebra

Biżuteria pozłacana w sklepie Milloni to dodatki wykonane ze srebra, ale pokryte warstwą złota. Dobrze wykonana potrafi świetnie się maskować, udając prawdziwe złoto. Srebro pozłacane to częsty bywalec u osób, które z różnych powodów nie mogą pozwolić sobie na prawdziwe złoto, np. osoby z alergią na ten kruszec. Nie ma jednak powodów do wstydu, gdyż srebro to kruszec równie piękny i dostojny, a przy tym tańszy, dzięki czemu możemy częściej wzbogacać naszą szkatułkę o nowe kolczyki, bransoletki czy pierścionki.

Czytaj dalej

Biżuteria srebrna, pozłacana, dostępna w naszym sklepie wykonana jest z niezwykłą starannością, a każdy następny krok związany z pakowaniem i wysyłką realizujemy bardzo dokładnie, aby dostarczyć jak najlepsze wrażenia klientom po dostarczeniu przesyłki.

Pozłacane srebro – na jaką okazję?

Spacer, praca, impreza w klubie, wesele – pozłacana biżuteria w każdym z tych przypadków spełni swoją rolę śpiewająco. W pracy ociepli każdą stylizację, na weselu doda szyku i elegancji, a na spacerze wyróżni nas w tłumie. Wiele zależy także od zdobień, które mogą bardziej lub mniej eksponować złoty kolor. Zanim zdecydujesz się na konkretny dodatek, sprawdź na zdjęciach jak prezentuje się na modelce i podejmij świadomy wybór.

Srebrna, pozłacana biżuteria – Milloni

W ofercie Milloni posiadamy biżuterię wykonaną z pozłacanego srebra, taką jak kolczyki, bransoletki, naszyjniki czy pierścionki. Znajdują się tam zarówno klasyczne wzory, jak i takie, których nie znajdziesz w żadnym innym sklepie. Naszą biżuterię przyozdabiamy różnego typu kamieniami szlachetnymi, w tym perłami, malachitami czy cyrkonią. Mnogość kształtów i stylów daje możliwość tworzenia oryginalnych zestawów czy to dla siebie, czy dla kogoś bliskiego na prezent. Zapraszamy do zapoznania się ofertą, a w przypadku pytań do kontaktu – z przyjemnością doradzimy i pomożemy!

Pozłacane srebro – opinie

Pozłacane srebro z czasem może się ścierać, dlatego warto pamiętać o właściwej konserwacji. Jej brak często sprawia, że opinie o pozłacanej biżuterii nie są przychylne. Coraz większa świadomość konsumentów sprawia jednak, że otrzymując zamówiony towar faktycznie dbamy o jego utrzymanie w idealnym stanie, a pomagają nam w tym źródła dostępne w internecie z poradami i tipami.

Atrybut produktu: Marka

Atrybut produktu: Kamień

 • Pokaż więcej

Atrybut produktu: Kwota prezentu

 • Pokaż więcej

Atrybut produktu: Przeznaczenie

Filtruj

Dodatkowe

Atrybut produktu: Marka

Atrybut produktu: Kamień

 • Pokaż więcej

Atrybut produktu: Kwota prezentu

 • Pokaż więcej

Atrybut produktu: Przeznaczenie

 • 
            
           
od
do