Zawieszki pozłacane

Oprócz fantastycznie dopasowanych łańcuszków czy minimalistycznych kolczyków, świetnym dodatkiem są delikatne, pozłacane zawieszki. Można połączyć je ze złotą bransoletką czy wisiorkiem. Plusem pozłacanych zawieszek jest to, że są zdecydowanie tańsze od złotych, a idealnie zastąpią je w przypadku łączenia z naszyjnikiem z tego kruszcu. Jeśli zatem masz w swojej szkatułce złote bransoletki czy wisiorki, a nie nosisz ich, bo bez dodatków prezentują się nudno, postaw na pozłacane zawieszki, które przywrócą im dawną świetność. Pozłacana zawieszka może być także fantastycznym pomysłem na prezent dla bliskiej Ci osoby, dlatego zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu!

Czytaj dalej

Zawieszki pozłacane jako zastępca złota

Osoby, które nie chcą nosić ozdób wykonanych w całości ze złota, mogą rozważyć zawieszki pozłacane. W przypadku tego typu ozdób nie ma obowiązku rezygnowania z ozdób w preferowanym przez siebie kolorze. Możliwe jest pokrycie srebrnej biżuterii warstwą wysokiej jakości złota w różnych odcieniach, aby stworzyć ozdoby tego rodzaju. Ich blask, piękno i nienachalność zostają zmaksymalizowane, podczas gdy ich złote odpowiedniki pozostają takie, jakie są.

Zawieszki pokryte złotem dla alergików!

Pozłacane zawieszki sprawdzają się także w przypadku osób, które często nie mogą nosić ozdób wykonanych ze złota np. ze względu na alergię. Mimo sympatii do tego kruszcu zmuszone są do szukać innych rozwiązań, takich jaki srebro pozłacane. Pozłacana biżuteria powstaje powstają poprzez pokrycie srebrnej biżuterii warstwą złota. Podczas tego procesu jakość srebrnej biżuterii nie ulega pogorszeniu a fanka złotych dodatków może cieszyć się ich zamiennikiem.

Pozłacane zawieszki w sklepie Milloni

W naszym sklepie oferujemy zarówno klasyczne, jak i oryginalne wzory pozłacanych zawieszek. Sprawdzą się one nie tylko w sytuacjach codziennych, ale także podczas ważnych spotkań czy eventów. Pozłacane zawieszki dopełniają stylizację sprawiając wrażenie szyku i elegancji.

Marka -

Kamień

Atrybut produktu: Kwota prezentu

 • Pokaż więcej

Kruszec -

Dla kogo -

Filtruj

Dodatkowe

Marka -

Kamień

Atrybut produktu: Kwota prezentu

 • Pokaż więcej

Kruszec -

Dla kogo -

 • 
            
           
od
do