Zawieszki złote

Złote zawieszki mimo swojej prostoty doskonale pasują do kobiet, które chcą, aby ich wygląd był elegancki. Ten rodzaj biżuterii wygląda świetnie w każdej sytuacji, czy to elegancki wieczór, czy codzienny dodatek do pracy. Można za jej pomocą dodać piękna najprostszej i minimalnej biżuterii. Złote zawieszki to ponadczasowy dodatek, który nigdy nie wyszedł z mody. Świetnie wyglądają w połączeniu z delikatnym łańcuszkiem wykonanym również ze złota. Możesz podarować go w prezencie bliskiej osobie lub członkowi rodziny. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór biżuterii tego rodzaju, dlatego zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Czytaj dalej

 

Złote zawieszki do łańcuszków

 

Wisiorki i łańcuszki są biżuterią spotykaną nie tylko na szyjach pań, lecz także panów. Jest to doskonały dodatek, ozdoba, która uatrakcyjnia wygląd danej osoby.  Wiele osób stawia jednak na uatrakcyjnienie biżuterii, a tu z pomocą przychodzą złote zawieszki. Montowane na łańcuszkach wzbogacają kompozycję i gwarantują jej niepowtarzalny charakter. Milloni posiada duży wybór złotych łańcuszków i zawieszek, które możesz skompletować w uroczy zestaw. Zawieszki wykonany są z najwyższej jakości krusza, zawierają ciekawe zdobienia i dodatki.

 
Stworzenie zawieszki kosztuje dużo wysiłku, tak mały element to prawdziwe wyzwanie dla twórcy. Jednak efekt końcowy i zadowolenia klienta wynagradzają trudy jubilera. Złota zawieszka pełni często rolę symboliczną, jest prezentem lub oznaczeniem istotnej zmiany czy upodobań w naszym życiu. To właśnie dzięki niej bransoletki czy wisiorki stają się pełną ozdobą.

 

Zawieszki ze złota to często spory wydatek, zwłaszcza jeśli chcemy skompletować je z bransoletką czy wisiorkiem, również wykonanymi ze złota. Mimo to warto śledzić wyprzedaże i kody rabatowe, gdyż dzięki nim można sporo zaoszczędzić.

 
Złote zawieszki wykonujemy z pełną starannością o szczegóły. Wykorzystujemy tylko sprawdzone materiały, a każdy produkt ręcznie pakujemy – zależy nam na przede wszystkim na zadowoleniu klientów!

Marka -

Kamień

Atrybut produktu: Kwota prezentu

 • Pokaż więcej

Kruszec -

Dla kogo -

Filtruj

Dodatkowe

Marka -

Kamień

Atrybut produktu: Kwota prezentu

 • Pokaż więcej

Kruszec -

Dla kogo -

 • 
            
           
od
do