Pierścionki z cyrkoniami

Pierścionki są klasycznym i bardzo popularnym elementem biżuterii. Dodają stylizacji szyku i elegancji, stanowiąc ciekawe i subtelne podkreślenie kobiecej dłoni. Wyróżnikiem i centralnym elementem każdego pierścionka jest kamień – naturalny lub sztuczny. W przypadku cyrkonii, która jest uzyskiwana syntetycznie, uzyskujemy zamierzony efekt bez konieczności wydawania bardzo dużej kwoty na ozdobę. Ten aspekt z pewnością jest ważny w przypadku wyboru biżuterii i pozwoli cieszyć się nią niezależnie od kwoty jaką chcemy przeznaczyć na ozdobę.

Marka -

Kamień

Atrybut produktu: Kwota prezentu

 • Pokaż więcej

Kruszec -

Dla kogo -

Filtruj

Dodatkowe

Marka -

Kamień

Atrybut produktu: Kwota prezentu

 • Pokaż więcej

Kruszec -

Dla kogo -

 • 
            
           
od
do

Pierścionki z cyrkonią – elegancja w przystępnej cenie

Pierścionki z cyrkonią cieszą się dużym zainteresowaniem z uwagi na atrakcyjny, elegancki wygląd i przystępną cenę. Pierścionek z cyrkoniami jest naprawdę uniwersalnym dodatkiem. Będzie stanowił ciekawą alternatywę w codziennej, wyważonej stylizacji, jak również w przypadku bardziej wystawnej okoliczności – wesela, balu czy spotkania biznesowego. Pierścionek z cyrkonią pozwoli nam dosłownie “zabłysnąć” – kamień ten wyróżnia się swoim blaskiem i pięknie współgra z rozmaitymi wzorami obrączek, a do tego charakteryzuje się dużą przejrzystością. Prawidłowe szlifowanie pozwala wydobyć z cyrkoni to co najlepsze i sprawia, że są one najczęstszym zamiennikiem diamentu. Różnice dla niewprawnego oka, są stosunkowo trudne do wychwycenia.

Kiedy wybrać pierścionek z cyrkonią?

Pierścionki z cyrkoniami są wybierane ze względów wizualnych, jak i czysto praktycznych. Nie każdy ma potrzebę by nosić na co dzień, np. do pracy, czy w trakcie codziennych obowiązków, bardzo drogą biżuterię. Zastosowanie cyrkonii sprawia, że możemy cieszyć się pięknymi i wyrazistymi kamieniami nie wydając fortuny. Pierścionek z dużą cyrkonią sprawdzi się świetnie w przypadku Pań, które nie boją się manifestować swojego stylu i będzie świetnie dopełniał odważne stylizacje. Istnieje też wiele kompozycji z mniejszymi kamieniami – dla przykładu pierścionki z mniejszymi cyrkoniami ułożonymi w okręgu, podkreślającymi określony kształt, lub pierścionki gęsto wysadzane cyrkoniami – bezbarwnymi lub kolorowymi. Warto dodać, że nadanie koloru cyrkoniom jest naprawdę proste. Dodanie małej ilości ceru, chromu lub kobaltu sprawi, że cyrkonia uzyska piękną, pomarańczową, zieloną lub niebieską barwę. Taki zabieg znacząco zwiększa różnorodność i ofertę ozdób z cyrkoniami. Pierścionek i cyrkonia o pięknej, wyrazistej barwie to świetne i gustowne połączenie.