Kolczyki srebrne

Każda stylizacja powinna być wzbogacona o odpowiednie dodatki. Jedną z uniwersalnych ozdób są srebrne kolczyki, dodające kreacji klasy i elegancji. Mogą subtelnie podkreślać strój lub wyróżniać się na jego tle. W naszej ofercie umieściliśmy wyroby ze srebra wysokiej jakości, dlatego akcesoria zachwycają swoim wyglądem przez długi czas. Przy produktach znajduje się informacja o prawidłowej pielęgnacji dodatków oraz o próbie, z której powstały. Dzięki temu wiesz, jak poprawnie obchodzić się z biżuterią, by przedłużyć jej żywotność!

Marka -

Kamień

Atrybut produktu: Kwota prezentu

 • Pokaż więcej

Kruszec -

Dla kogo -

Filtruj

Dodatkowe

Marka -

Kamień

Atrybut produktu: Kwota prezentu

 • Pokaż więcej

Kruszec -

Dla kogo -

 • 
            
           
od
do

Srebrne kolczyki — długie czy krótkie modele?

Wybierając akcesoria, warto zwrócić uwagę na charakter stylizacji. Długie srebrne kolczyki najlepiej sprawdzą się jako uzupełnienie oficjalnych kreacji. Zwykle są też noszone przez dojrzałe kobiety, które lubią prezentować się modnie i elegancko. Taka biżuteria może być używana np. podczas spotkań służbowych. Wówczas można postawić też na srebrne kolczyki wzbogacone o świecące kryształki.

Panie, które chcą ożywić swoją stylizację imprezową, również mogą zdecydować się na nieco dłuższe wersje kolczyków ze srebra. Lepiej jednak, by były one minimalistyczne i pozbawione dodatkowych błyskotek. Dzięki temu całość zyska nieco luźniejszy charakter.

Kiedy warto wybierać krótkie modele? Są one uniwersalną propozycją na wiele okazji. Kolczyki srebrne szczególnie dobrze wyglądają w połączeniu z casualową kreacją. Srebrne wersje wzbogacone o cyrkonie mienią się w słońcu i subtelnie podkreślają kobiecą twarz.

Kolczyki ze srebra w różnych kolorach i wzorach

W naszym sklepie internetowym odnajdziesz kolczyki ze srebra w wielu kolorach i wzorach. Oferujemy zarówno jasne, jak i ciemne wersje, które będą pasować do odmiennych stylizacji. Poszczególne modele różnią się sposobem zapinania, dzięki czemu każdy może wybrać biżuterię spełniającą jego potrzeby. Zapewniamy dostęp do modnych i stylowych kształtów srebrnych kolczyków. Wybrane artykuły są wzbogacone o wysokiej jakości kryształki.

Jeżeli poszukujesz trwałych, srebrnych ozdób, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!