Prezent do 100 zł

Biżuteria do 100 zł to upominek, który możesz podarować nawet sobie bez wyrzutów sumienia. Kolczyki czy pierścionek do tej kwoty mogą być równie piękne jak ich droższe odpowiedniki, dlatego nie bój się zamawiać także tańszych produktów. Jeśli szukasz drobnego prezentu dla bliskiej osoby, również znajdziesz coś co na pewno się jej spodoba. W cenie do 100 zł dostępna jest przede wszystkim biżuteria srebrna i pozłacana, jednak obserwując naszą stronę na pewno spotkasz także złote warianty.

Czytaj dalej

Kolczyki do 100 zł

Na jaką biżuterię do 100 zł warto jeszcze postawić? Zdecydowanie na kolczyki. Do 100 zł możemy kupić bardzo ładne modele, wykonane ze srebra lub pozłacane i wykończone pięknymi cyrkoniami. Najczęściej wybierane w tej kategorii są kolczyki na zatyczkę. Klientki wybierają także popularne koła, które wyraziściej prezentują się na uchu.

Pierścionki do 100 zł

Jeśli nadal nie wiesz na jaką biżuterię się zdecydować, sprawdź oryginalne pierścionki do 100 zł. W ostatnim czasie bardzo popularne są modele niedomknięte, dzięki czemu pasują na większość kobiecych dłoni. Ich dodatkowym atutem, zwłaszcza latem, jest to, że podczas upałów puchnące palce nie będą stanowiły przeszkody w trakcie noszenia. Większość naszych pierścionków zdobionych jest cyrkoniami, dzięki czemu dodają połysku każdej kreacji.

Bransoletki do 100 zł

W tym przedziale cenowym znajdziesz także piękne bransoletki na nadgarstek czy kostkę. Do 100 zł dostępne są produkty wykonane ze srebra lub sznureczka. Jeśli jesteś wielbicielką złota dostępne są także bransoletki pozłacane. Nasze bransoletki zdobione są często pięknymi zawieszkami w kształcie Księżyca, koniczyny czy serduszka. Na szczególną uwagę zasługują bransoletki dedykowane siostrze lub Mamie, które mogą stać się piękną pamiątką. Bransoletki do 100 zł, mimo że wydają się tanie, w naszym sklepie nie odstają jakością od droższych modeli.

Filtruj

Dodatkowe

Kruszec +

Kamień +

Dla kogo +

Marka +

 • 
            
           
od
do