Idą zmiany, idzie lepsze!

Idą zmiany, idzie lepsze!

Jesień to czas, w którym wszystko się zmienia. Liście zaczynają się czerwienić, powietrze przenikać zapachem deszczu, skórę pieszczą pierwsze chłody, choć słońce jeszcze przyjemnie rozpieszcza… Nadchodzi nowa energia, która budzi się ze wszystkimi kolorami tej wspaniałej pory roku!

I u nas ten czas przynosi rewolucję. Wraz z pięknem jesieni, która zmienia dla nas świat, my zmieniamy się dla Was!

W połowie września sklep internetowy ROKO Jubiler zmieni swoją nazwę oraz logo. Milloni oznaczać będzie nową jakość, nowe możliwości i nowy wymiar piękna!

Milloni – biżuteria dla wymagających

Rebranding marki to nie tylko zmiany estetyczne – to ingerencja w jej charakter, który stanie się znacznie bardziej wyrazisty, głębszy i silniej dookreślony. Celem marki Milloni będzie wyniesienie biżuterii na nowy poziom, na którym będzie jeszcze więcej miejsca na idealne łączenie pasji, profesjonalizmu, estetyki, dobrego smaku, wyszukania i tego, co najbardziej kusi w biżuterii – jej blasku, oryginalności i przesłania. Jubiler Milloni będzie przestrzenią, w której rządzi detal, najwyższa jakość i po prostu czyste piękno!

Zapraszamy do jubilera Milloni!

Celem naszej marki jest budowanie najpiękniejszych wspomnień – tego, co niematerialne – za pomocą biżuterii, która jest ponadczasowym nośnikiem wartości. Mamy nadzieję, że to, co zaproponujemy pod nową nazwą, będzie miało swój udział w tworzeniu wielu wspaniałych historii.

Zapraszamy! Milloni – biżuteria tworzona z marzeń i spełnień.

 

Idą zmiany, idzie lepsze!