Zawieszki srebrne

Srebrne zawieszki to ponadczasowy dodatek do bransoletek czy wisiorków. Są popularne wśród szerokiego przekroju pokoleń – od dziewczynek uczęszczających do najmłodszych klas, które zaczynają zwracać coraz większą uwagę na to jak wyglądają, po kobiety starsze, przyzwyczajone do srebrnej biżuterii. Zawieszki srebrne nie przyciągają uwagi tak bardzo jak ich złote “koleżanki”, dlatego można je nosić zarówno do pracy czy szkoły, jak i na formalne okazje, gdyż pasują zarówno do codziennych strojów, jak i ubrań na specjalne okazje. Do stworzenia zawieszek wykorzystuje się wysokiej jakości srebro, z przywiązaniem dużej uwagi do szczegółów. Dzięki temu srebrne zawieszki, czy to ozdobione kamieniami szlachetnymi, czy wykonane w całości z tego kruszcu, pozostają nieprzemijalne i uniwersalne.

Czytaj dalej

 

Srebrne zawieszki – jak nosić i z czym łączyć?

 

Obecnie nie da się definitywnie stwierdzić, z czym najlepiej zestawić srebrne zawieszki. Jeżeli preferujesz skromniejsze wersje, warto dołączyć je do sznureczka lub rzemyczka. Zawieszki srebrne prezentują się równie imponująco na bransoletkach i wisiorkach z tego samego kruszcu, jednak należy uważać, gdyż w przypadku delikatnych dłoni czy dekoltu mogą przytłoczyć pozostałe dodatki.

 

Srebrna zawieszka może być wykorzystana jako elegancki akcent do modnej bransoletki lub jako stylowe uzupełnienie różnych innych dodatków.

 

Zawieszki wykonane ze srebra znajdujące się w ofercie naszego sklepu są wykonane z doskonałej jakości materiałów. Dzięki temu dodatki te pięknie prezentują się nawet po upływie wielu lat. Należy jednak dbać o kruszec, aby zachować jego połysk.

 

Dlaczego warto zdecydować się na srebrne zawieszki? Są tańsze niż złote dodatki, tym samym często wybierane są na prezent. Dzięki niskiej cenie możemy mieć “więcej za mniej” i zdecydowanie częściej zmieniać biżuterie w zależności od kreacji.

Marka -

Kamień

Atrybut produktu: Kwota prezentu

 • Pokaż więcej

Kruszec -

Dla kogo -

Filtruj

Dodatkowe

Marka -

Kamień

Atrybut produktu: Kwota prezentu

 • Pokaż więcej

Kruszec -

Dla kogo -

 • 
            
           
od
do