Biżuteria z Cyrkonią

Cyrkonie należą do najbardziej popularnych kamieni syntetycznych na świecie. Dzięki swoim właściwościom można je łatwo barwić, co dodatkowo potęguje występowanie ich w sklepach jubilerskich. Cyrkonie są częstym, tańszym zamiennikiem diamentów, jednak dobrze wyszlifowane przy pierwszym wrażeniu potrafią oszukać! Biżuteria z cyrkoniami to popularny wybór kobiet, które na co dzień uwielbiają błyszczeć pięknymi dodatkami, a niekonieczne przekonane są do drogich kamieni. Na naszej stronie możesz znaleźć biżuterię, która uwiedzie Cię tak samo jak uwiodła nas. Stale poszerzamy ofertę, nie tylko o kolejne kolczyki i naszyjniki z cyrkoniami, ale także o biżuterię z innymi kamieniami szlachetnymi, w tym diamentami.

Czytaj dalej

Kolczyki z cyrkoniami

Biżuteria taka jak kolczyki z cyrkoniami sprawdza się w każdej sytuacji. Czy chcemy wyjść do pracy, na randkę czy na domówkę ze znajomymi ten dodatek wpasowuje się idealnie. Dodatkowo jeśli lubisz oryginalność, a stonowane kolory nie są dla Ciebie, możesz wybrać kolczyki z kolorowymi cyrkoniami. Często to one w połączeniu z innymi dodatkami, np. torebką i butami robią efekt „WOW”. Bardzo popularne są także kolczyki z czarnymi cyrkoniami, które dodają tajemniczości, a jednocześnie pasują do każdego stroju. W ofercie posiadamy kolczyki z cyrkoniami złote, srebrne oraz pozłacane, dlatego z pewnością znajdziesz coś idealnego dla siebie!

Naszyjniki z cyrkoniami

Każdy strój może stać się luksusową, przyciągającą wzrok kreacją dzięki naszyjnikowi z cyrkoniami, które błyszczą i mienią się odbitym światłem. Warto postawić także na połączenie cyrkonii z innymi kolorowymi kamieniami szlachetnymi lub po prostu z kolorowymi cyrkoniami – takie naszyjniki wyglądają przepięknie, przykuwają uwagę i dopełniają wybraną kreację. Naszyjniki z cyrkoniami będą wybierane nie tylko przez osoby praktyczne, ale także przez Panie ceniące eleganckie dodatki.

Komplet biżuterii z cyrkoniami

Komplety biżuterii z cyrkoniami to wbrew pozorom idealny pomysł na prezent dla Mamy, córki, siostry czy przyjaciółki. Nasze produkty trafiają w gusta wymagających klientek, dzięki czemu możesz mieć pewność, że także w przypadku prezentu dla bliskiej osoby sprawdzą się doskonale.

Atrybut produktu: Marka

Atrybut produktu: Kwota prezentu

 • Pokaż więcej

Atrybut produktu: Materiał

Atrybut produktu: Przeznaczenie

Filtruj

Dodatkowe

Atrybut produktu: Marka

Atrybut produktu: Kwota prezentu

 • Pokaż więcej

Atrybut produktu: Materiał

Atrybut produktu: Przeznaczenie

 • 
            
           
od
do