Kolczyki wiszące

Wiszące kolczyki to biżuteria, która będzie odpowiednia na oficjalne okazje, takie jak śluby, urodziny czy randki. To właśnie w trakcie takich uroczystości najczęściej zakładamy urocze sukienki, odkrywamy dekolt i szyję, podkreślając je pięknymi wiszącymi kolczykami. Nie tylko wydłużają one naszą sylwetkę; są zwieńczeniem naszej kreacji – pamiętajmy, że liczą się detale.

Marka -

Kamień

Atrybut produktu: Kwota prezentu

 • Pokaż więcej

Kruszec -

Dla kogo -

Filtruj

Dodatkowe

Marka -

Kamień

Atrybut produktu: Kwota prezentu

 • Pokaż więcej

Kruszec -

Dla kogo -

 • 
            
           
od
do

Kolczyki wiszące srebrne

Jeśli nie po drodze Ci ze złotem, postaw na srebrne kolczyki wiszące. Nie uczulają, delikatnie zdobią kreację, są tańsze – zdecydowanie warto mieć je w swojej szkatułce. Srebrne, długie kolczyki będą nieziemsko prezentować się w połączeniu z innymi srebrnymi dodatkami takimi jak bransoletki czy wisiorki. Dobór tych dodatków to klucz do idealnej stylizacji na elegancki wieczór czy wypad do klubu.

Złote kolczyki wiszące

Złote kolczyki już same w sobie są mocnym akcentem. Wybór tych z gatunku długie, wiszące dodatkowo wzmacnia ich prezencje. Mimo to nie powinnyśmy bać się takich stylizacji, gdyż dobierając odpowiedni wzór złotych, wiszących kolczyków oraz stonowaną garderobę uzyskamy wysmakowany efekt końcowy.

Kolczyki pozłacane wiszące

Wiszące pozłacane kolczyki to najczęściej wybór podyktowany ceną czy niemożnością noszenia złotej biżuterii choćby ze względu na alergie. W dzisiejszych czasach często sięgamy po długie pozłacane kolczyki, jednak należy pamiętać o tym, że złota powłoka może z czasem się ścierać, dlatego to rozwiązanie będzie dobre jeśli nie nosimy biżuterii często, a jedynie okazjonalnie.

Kolczyki wiszące z cyrkoniami

Dla Pań lubujących się w biżuterii zdobionej kamieniami doskonałym wyborem mogą okazać się wiszące kolczyki z cyrkoniami. Cyrkonie jako tańszy odpowiednik diamentów spełniają swoją rolę. Starannie obrobione potrafią zaskoczyć niejednego kupującego, który myśli że patrzy właśnie na diamenty. Choć zadaniem cyrkonii jest dodawać blasku biżuterii, potrafią dodać też delikatności. Takie delikatne wiszące kolczyki z cyrkoniami dostępne są w ofercie naszego sklepu, do którego z przyjemnością zapraszamy!