Biżuteria srebrna

Biżuteria ze srebra jest bardzo elegancka, a zarazem niedroga, dlatego cieszy się tak dużą popularnością w sklepach jubilerskich. Nieodzowną zaletą jest również jej przyjazność dla alergików i trwałość. Można ją również pokryć złotem, co dodatkowo zwiększy jej wartość i efekty wizualne. Srebrna biżuteria damska dostępna w naszym sklepie wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, które przy odpowiedniej konserwacji posłużą latami.

Czytaj dalej

Delikatna srebrna biżuteria

Srebro to kruszec o neutralnym kolorze, dzięki czemu świetnie współgra ze stylem casualowym, a nawet sportowym, jak i ze strojem biznesowym czy wieczorowym. Powodem, dla którego srebrne dodatki są regularnie wybierane przez kobiety i nie tylko na całym świecie jest fakt, że jest to wybór przystępny cenowo. Uwielbiają ją również ci, którzy nie czują się dobrze na co dzień w cięższych złotych dodatkach. Osoby, którym zależy na różnorodności ozdób, z łatwością znajdą srebrną biżuterię w obniżonych cenach na wyprzedażach.

Oryginalna srebrna biżuteria – Milloni

Sklep Milloni w swojej ofercie posiada srebrną biżuterię damska, skierowaną do wszystkich kobiet, niezależnie czy jesteś nastolatką, mamą czy babcią. Oryginalna biżuteria srebrna będzie prezentować się fantastycznie na na dłoni każdej z Was. Posiadamy wyroby delikatne, bez zdobień, a także bogato zdobione cyrkoniami czy perłą. Możesz z łatwością skompletować zestaw, w którym do naszyjnika zmieniać będziesz tylko zawieszkę. Podobnie z bransoletką. Delikatne kolczyki bez zdobień dopasujesz do każdej stylizacji – zarówno skromnej, jak i wyrazistej.

Damska biżuteria srebrna od Milloni wpasuje się w aktualne trendy, a jednocześnie zaskoczy oryginalnym elementem. Mimo swej uniwersalności potrafi przykuć uwagę nawet najbardziej wymagającym klientkom, które szukają nietuzinkowej srebrnej biżuterii.

Atrybut produktu: Marka

Atrybut produktu: Kamień

 • Pokaż więcej

Atrybut produktu: Kwota prezentu

 • Pokaż więcej

Atrybut produktu: Przeznaczenie

Filtruj

Dodatkowe

Atrybut produktu: Marka

Atrybut produktu: Kamień

 • Pokaż więcej

Atrybut produktu: Kwota prezentu

 • Pokaż więcej

Atrybut produktu: Przeznaczenie

 • 
            
           
od
do