Kolczyki z cyrkoniami

Kolczyki z cyrkoniami to świetny i bardzo uniwersalny wybór dla kobiety. Niezależnie od tego czy zdecydujemy się na ozdobę z cyrkoniami bezbarwnymi czy kolorowymi, pozwoli nam ona zabłysnąć w towarzystwie, poczuć się stylowo i komfortowo. Szeroki wybór wzorów sprawia, że każda kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie i dopasuje kolczyki idealnie do swojej twarzy.

Marka -

Kamień

Atrybut produktu: Kwota prezentu

 • Pokaż więcej

Kruszec -

Dla kogo -

Filtruj

Dodatkowe

Marka -

Kamień

Atrybut produktu: Kwota prezentu

 • Pokaż więcej

Kruszec -

Dla kogo -

 • 
            
           
od
do

Kolczyki – cyrkonie czy diament?

Wiele kobiet staje przed dylematem, gdy przychodzi do wyboru konkretnych kolczyków. Tak jak w przypadku innych elementów biżuterii, tak i w przypadku kolczyków kamień jest kluczowym i skupiającym na sobie wzrok elementem. Diament jest minerałem rzadkim i wyjątkowym, ale jednocześnie najdroższym. Jeśli zależy nam na eleganckiej ozdobie, która sprawdzi się niezależnie od okazji, nie bójmy się jednak wybierać kolczyków z cyrkonią. Potrafią one pięknie rozświetlić naszą stylizację, a precyzyjne szlifowanie nadaje im klasy i blasku. Kolczyki z cyrkonią to wybór praktyczny, przystępny cenowo, ale również atrakcyjny wizualnie.

Kolczyki z cyrkoniami – sprawdzony wybór na co dzień i od święta

Kolczyki z cyrkoniami to strzał w dziesiątkę zarówno jeśli chodzi o casual look, jak i bardziej galowe okoliczności. Odpowiednio dobrane kolczyki z cyrkonią, dodadzą wdzięku i klasy każdej stylizacji. Delikatne, wiszące kolczyki wysadzane małymi cyrkoniami, to odpowiedni dodatek dla każdej kobiety na co dzień. Kompozycje z większymi kamieniami, bezbarwnymi czy kolorowymi, mogą za to świetnie uzupełnić elegancką kreację.

Jak dobrać odpowiednie kolczyki z cyrkonią?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wybór biżuterii i kolczyków z cyrkoniami jest bardzo szeroki i musi być dopasowany indywidualnie. Są tu kolczyki wiszące czy modułowe, ponadto do wyboru mamy metal, z jakiego wykonana będzie ozdoba. Klasyczne i cieszące się niesłabnącym powodzeniem są złote kolczyki z cyrkonią. Pozostaje ponadto kwestia wielkości kamienia. Cyrkonia jest minerałem uzyskiwanym syntetycznie, ale jej niewątpliwą zaletą jest intensywny blask, który jest spotęgowany w przypadku wyboru kolczyków z dużą cyrkonią. Dla wielu kobiet większy kamień oznacza większą pewność siebie i koresponduje z bardziej wystawnymi okolicznościami, takimi jak np. wesele czy ważne spotkanie biznesowe. Na co dzień, praktyczną i subtelną opcją będą kolczyki z małymi cyrkoniami, które delikatne rozświetlą naszą twarz.