Kolczyki sztyfty

Wkręty są najczęściej wybieranym rodzajem kolczyków damskich. Charakteryzuje je budowa, która zapewnia stabilność ozdoby w uchu. Subtelne kolczyki sztyfty nadają stylizacji eleganckiego sznytu i sprawiają, że wyglądamy wyjątkowo. Sprawdźmy, dlaczego ten rodzaj kolczyków jest tak lubiany.

Marka -

Kamień

Atrybut produktu: Kwota prezentu

 • Pokaż więcej

Kruszec -

Dla kogo -

Filtruj

Dodatkowe

Marka -

Kamień

Atrybut produktu: Kwota prezentu

 • Pokaż więcej

Kruszec -

Dla kogo -

 • 
            
           
od
do

Kolczyki na sztyfty – budowa

Kolczyki wkręcane cieszą się popularnością ze względu na wygląd, ale również aspekt praktyczny. Jak sama nazwa wskazuje, kolczyk ze sztyftem składa się z dwóch elementów, które się ze sobą łączą. Jest to sam kolczyk, ze znajdującym się w jego tylnej części bolcem oraz zatrzask, spajający ozdobę. Dzięki takiej konstrukcji, kolczyk jest stabilnie umocowany i zabezpieczony przed wypadnięciem. To świetne rozwiązanie dla osób uprawiających sport lub roztargnionych, które obawiają się utraty ulubionej biżuterii.

Kolczyki wkręcane – na różne okazje

Sztyfty to ozdoba ciesząca się niesłabnącą popularnością i co najważniejsze, cały czas modna. W porównaniu do kolczyków o standardowym zapięciu, wydają się delikatniejsze i bardziej subtelne. Złote kolczyki na sztyfty to dodatek, który możemy zauważyć nawet u dzieci. Dzięki swojej budowie, zapewniają komfort i swobodę noszącej je osobie. Nawet samo ich zakładanie i zdejmowanie jest uproszczone i bardzo wygodne. Kolczyki wkręcane sprawdzą się zarówno w wyważonych, codziennych stylizacjach, jak również na wystawne okoliczności.

Złote i srebrne kolczyki sztyfty

Złote kolczyki sztyfty w podstawowej formie, to ozdoba elegancka i wyważona. Będzie to świetny wybór dla kobiety, której bliski jest minimalizm. To, że kolczyki wkręcane kojarzą się z prostotą i zwiewnością, nie znaczy jednak, że nie mogą pomóc nam się wyróżnić. Modele urozmaicone stylistycznie, czy z dodatkiem kamieni jubilerskich, to wybór pozwalający zaakcentować nasze mocne strony. Zastosowanie cyrkonii nada stylizacji dodatkowej głębi i blasku. Kolczyki sztyfty złote, podobnie jak kolczyki sztyfty srebrne, są bardzo uniwersalnym dodatkiem, który z łatwością połączymy z elementami garderoby niezależnie od preferowanego stylu. W naszym sklepie znajdą Państwo kolczyki na każdą okazję, proste, jak i bardziej awangardowe. Godną uwagi propozycją są unikalne kolczyki pozłacane na sztyft, z modnym splotem, które z pewnością skradną uwagę na wyjściu towarzyskim.