Prezent do 200 zł

Nie od dziś wiadomo, że biżuteria to jeden z najlepszych pomysłów na prezent. W kwocie do 200 zł możemy znaleźć dobrej jakości dodatki wykonane ze srebra lub pozłacane. Jeśli zastanawiasz się nad prezentem bardzo dobrze trafiłeś! W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim biżuterię tworzoną z pasją, nietuzinkową, a cena nie przekroczy 200 zł.

Czytaj dalej

Kolczyki do 200 zł

Czy można kupić piękne kolczyki do 200 zł? Tak! Nasze kolczyki w tej cenie to głównie wyroby ze srebra lub pozłacane. Zdobimy je często cyrkoniami, nawet czarnymi, które odbijając światło tworzą magiczny efekt. W cenie do 200 zł posiadamy kolczyki wiszące czy na sztyft/zatyczkę. Rodzaj zapięcia to istotna kwestia, dlatego pamiętaj o komforcie obdarowywanej osoby i wybierz takie, w których będzie czuła się wygodnie.

Pierścionki do 200 zł

Wielbicielki pierścionków ucieszą się z prezentu nawet jeśli będzie kosztował on do 200 zł. W tej cenie można znaleźć bardzo ładne wyroby jubilerskie, zdobione cyrkoniami czy nawet pozłacane. Pierścionki znajdujące się w naszej ofercie wyróżniają się ciekawą formą i zdobieniami, a wszystko dlatego, że tworzymy je z myślą o przyszłych właścicielkach. Zależy nam na zadowoleniu klientek i zaprezentowaniu biżuterią ich zalet. Pierścionki do 200 zł będą przede wszystkim wykonane ze srebra, natomiast dla fanek złota mamy także dostępne pozłacane modele.

Prezent do 200 zł

Biżuteria na prezent tak jak wspomnieliśmy spisuje się idealnie. Mimo to nie zawsze osoba, której chcemy ją podarować lubi nosić tego rodzaju dodatki. Warto jednak zaryzykować kiedy mowa o biżuterii prosto z rąk jubilera zakochanego w swojej pasji. Jeśli szukasz prezentu do 200 zł zapoznaj się z ofertą naszych wyjątkowych produktów, a w razie pytań napisz do nas!

Marka -

Kamień

Kruszec -

Dla kogo -

Filtruj

Dodatkowe

Marka -

Kamień

Kruszec -

Dla kogo -

 • 
            
           
od
do