Naszyjnik pozłacany ze skrzydłem anioła i wiszącym sercem Always

Kup teraz, zapłać do 45 dni później lub z ratami 0%

149.00 

7 w magazynie

Add to Wishlist
  • Naszyjnik ,wykonany ze srebra próby 925, dodatkowo pokryty złotem
  • Naszyjnik o delikatny splocie łańcuszka, styl celebrytkowy. Model naszyjnika został ozdobiony skrzydełkiem anioła, które jest wplecione w łańcuszek, oraz wiszącym serduszkiem, które swobodnie porusza się po łańcuszku. Naszyjnik pozłacany ze skrzydłem anioła i wiszącym sercem Always obrazuje czystą miłość, nieskończoną miłość. By Twój Anioł był zawsze przy Tobie…
  • Łańcuszek posiada regulację długości 42-45 cm
  • Wymiary : skrzydło: 2 cm x 0,80 cm. Serce: 0,80 cm x 0,80 cm
  • Waga: 1,78 g
Opis

 


Srebro próby 925, jak każde, jest podatne na proces oksydacji którego efektem jest matowienie, utrata blasku i połysku. By odpowiednio zabezpieczyć biżuterię wykonaną z tego metalu, należy unikać jej ekspozycji na wilgoć (co mogłoby skutkować zżółknięciem) oraz przechowywać w szczelnych szkatułkach bądź papierowych pudełkach. Srebro pozłacane nie powinno mieć natomiast kontaktu z kosmetykami oraz wodą. Złocenie naturalnie z czasem zanika, ale dzięki zastosowaniu odpowiednich środków zapobiegawczych możemy je zachować na dłużej.

Opakowanie

Nasze opakowania są w pełni ekologiczne oraz posiadają certyfikat FSC®  
Certyfikat FSC® jest gwarancją na to, że użyte materiały pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej, co oznacza, że nie wycina się więcej drzew niż las jest w stanie reprodukować. Zarówno fauna jak i flora ma lepsze warunki rozwoju na tych obszarach, a także pracownikom leśnym zapewnia się dobre warunki pracy i płacy.

FSC® oznacza Forest Stewardship Council® i jest międzynarodowym systemem certyfikacji gospodarki leśnej i produktów drzewnych i papierniczych.

 Numer licencji FSC naszych opakowań to: FSC®C112509.

We are Eco Friendly!

Materiał

Powłoka

Marka

,

Przeznaczenie

, ,

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Naszyjnik pozłacany ze skrzydłem anioła i wiszącym sercem Always”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.