Naszyjnik pozłacany z wiszącymi gwiazdkami Stars DA

Kup teraz, zapłać do 45 dni później lub z ratami 0%

149.00 

1 w magazynie

Add to Wishlist
  • Naszyjnik wykonany ze srebra próby 0,925, dodatkowo pokryty złotem
  • Naszyjnik ozdobiony wiszącymi gwiazdkami. Elementy wiszące są równomiernie rozłożone na przodzie łańcuszka. Naszyjnik Stars to idealny wybór do codziennych stylizacji. Jest prosty, nie ma cyrkonii, mimo to pięknie odbija światło.
  • Długość łańcuszka 42 cm – 45 cm
  • Masa do 5 g
  • Marka: Dall’Acqua
Opis

Srebro próby 925 ulega procesowi oksydacji – innymi słowy z biegiem czasu matowieje, traci swój blask. Aby odpowiednio zadbać o srebrną biżuterię należy unikać pozostawiania jej w wilgotnych miejscach oraz przechowywać ją w szczelnych szkatułkach lub papierowych pudełkach. Wilgoć negatywnie wpływa na srebro i powoduje jego żółknięcie. Pozłacane srebro staraj się natomiast chronić przed kosmetykami i wodą. Złocenie naturalnie z biegiem czasu zniknie, jednak stosując się do ogólnych zasad dbania o biżuterię można spowolnić ten proces.

Opakowanie

Nasze opakowania są w pełni ekologiczne oraz posiadają certyfikat FSC®  
Certyfikat FSC® jest gwarancją na to, że użyte materiały pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej, co oznacza, że nie wycina się więcej drzew niż las jest w stanie reprodukować. Zarówno fauna jak i flora ma lepsze warunki rozwoju na tych obszarach, a także pracownikom leśnym zapewnia się dobre warunki pracy i płacy.

FSC® oznacza Forest Stewardship Council® i jest międzynarodowym systemem certyfikacji gospodarki leśnej i produktów drzewnych i papierniczych.

 Numer licencji FSC naszych opakowań to: FSC®C112509.

We are Eco Friendly!

Marka

Materiał

Powłoka

Kwota prezentu

Przeznaczenie

,

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Naszyjnik pozłacany z wiszącymi gwiazdkami Stars DA”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.