Naszyjnik pozłacany z motywem jaskółek Jessi

Kup teraz, zapłać do 45 dni później lub z ratami 0%

159.00 

3 w magazynie

Add to Wishlist
  • Naszyjnik, celebrytka ze srebra próby 0,925, dodatkowo pozłacany 18k złotem
  • Naszyjnik o delikatnym, celebrytkowym splocie łańcuszka. Ozdobiony dwoma jaskółkami- jedna pełna druga pusta.
  • Naszyjnik posiada regulację długości- 38 cm – 45cm
  • Wymiary: Długość większej jaskółki: 1,50 cm, mniejsza jaskółka: 0,90 cm
  • Masa ok 1,80 g

Naszyjnik pozłacany z jaskółkami Jessi to idealna propozycja codziennej biżuterii. Delikatny łańcuszek ozdobiony został motywem jaskółek – jedna z nich – większa – jest pusta w środku, druga zaś, mniejsza jest pełna. Obie zawieszki są na stałe przymocowane do łańcuszka dzięki czemu nie przesuwają się.

Naszyjnik jest lekki, niezobowiązujący, idealny na prezent! Bowiem jaskółki są nie tylko symbolem miłości, ale również oddania i wierności, dlatego, że łączą się w monogamiczne pary.

 

Srebro próby 925 ulega procesowi oksydacji – innymi słowy z biegiem czasu matowieje, traci swój blask. Aby odpowiednio zadbać o srebrną biżuterię należy unikać pozostawiania jej w wilgotnych miejscach oraz przechowywać ją w szczelnych szkatułkach lub papierowych pudełkach. Wilgoć negatywnie wpływa na srebro i powoduje jego żółknięcie. Pozłacane srebro staraj się natomiast chronić przed kosmetykami i wodą. Złocenie naturalnie z biegiem czasu zniknie, jednak stosując się do ogólnych zasad dbania o biżuterię można spowolnić ten proces.

Srebro próby 925 ulega procesowi oksydacji – innymi słowy z biegiem czasu matowieje, traci swój blask. Aby odpowiednio zadbać o srebrną biżuterię należy unikać pozostawiania jej w wilgotnych miejscach oraz przechowywać ją w szczelnych szkatułkach lub papierowych pudełkach. Wilgoć negatywnie wpływa na srebro i powoduje jego żółknięcie. Pozłacane srebro staraj się natomiast chronić przed kosmetykami i wodą. Złocenie naturalnie z biegiem czasu zniknie, jednak stosując się do ogólnych zasad dbania o biżuterię można spowolnić ten proces.

Materiał

Powłoka

Marka

Przeznaczenie

, ,

Kwota prezentu

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Naszyjnik pozłacany z motywem jaskółek Jessi”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.