Naszyjnik pozłacany typu krawatka z perłami Pearls

Kup teraz, zapłać do 45 dni później lub z ratami 0%

179.00 

1 w magazynie

Add to Wishlist
  • Naszyjnik, celebrytka ze srebra próby 0,925, dodatkowo pozłacany 24k złotem
  • Naszyjnik typu krawatka z przedłużonym elementem, który został ozdobiony trzema perłami naturalnymi, hodowlanymi. Niezwykle elegancki srebrny naszyjnik ozdobny pokryty 24-karatowym złotem wraz z delikatnymi białymi perłami naturalnymi hodowlanymi to jedyna w swoim rodzaju propozycja dedykowana wszystkim romantyczkom. Naszyjnik pięknie układa się na szyi, będzie idealnym dodatkiem do wielu stylizacji
  • Naszyjnik posiada regulację długości- 45 cm – 50 cm
  • Wymiary: Długość elementu wiszącego: 6,50 cm ; średnica perły ~ 0,60 cm
  • Masa ok 2,50 g
Opis

Perły od zawsze intrygowały ludzi. Uważano je za afrodyzjak czy łzy bogów. Niezmiennie piękne, zdobiły korony i szaty władców tego świata. Były muzą artystów. Najlepszym tego przykładem jest obraz Jana Vermeera van Delft, z 1655 r., Dziewczyna z perłą. Przedstawia on młodą dziewczynę, z perłowym kolczykiem w kształcie łzy. Dzieło to z kolei stanowi po dziś dzień inspirację dla innych artystów. Dziewczyna z perłą to nie tylko tytuł obrazu, ale też książki Tracy Chevalier i filmu Petera Webbera. Najrzadsze, a tym samym najdroższe są perły naturalne. Dlatego też perła hodowlana, zwana też hodowaną, wykorzystywana jest w większości wyrobów jubilerskich.


Srebro próby 925 ulega procesowi oksydacji – innymi słowy z biegiem czasu matowieje, traci swój blask. Aby odpowiednio zadbać o srebrną biżuterię należy unikać pozostawiania jej w wilgotnych miejscach oraz przechowywać ją w szczelnych szkatułkach lub papierowych pudełkach. Wilgoć negatywnie wpływa na srebro i powoduje jego żółknięcie. Pozłacane srebro staraj się natomiast chronić przed kosmetykami i wodą. Złocenie naturalnie z biegiem czasu zniknie, jednak stosując się do ogólnych zasad dbania o biżuterię można spowolnić ten proces.

Opakowanie

Nasze opakowania są w pełni ekologiczne oraz posiadają certyfikat FSC®  
Certyfikat FSC® jest gwarancją na to, że użyte materiały pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej, co oznacza, że nie wycina się więcej drzew niż las jest w stanie reprodukować. Zarówno fauna jak i flora ma lepsze warunki rozwoju na tych obszarach, a także pracownikom leśnym zapewnia się dobre warunki pracy i płacy.

FSC® oznacza Forest Stewardship Council® i jest międzynarodowym systemem certyfikacji gospodarki leśnej i produktów drzewnych i papierniczych.

 Numer licencji FSC naszych opakowań to: FSC®C112509.

We are Eco Friendly!