Naszyjnik pozłacany, podwójny z ogniwkami Giulia

Kup teraz, zapłać do 45 dni później lub z ratami 0%

169.00 

4 w magazynie

Add to Wishlist
  • Naszyjnik, celebrytka ze srebra próby 0,925, dodatkowo pozłacany 18k złotem
  • Naszyjnik wykonany z dwóch łańcuszków o delikatnym splocie. Charakteru biżuterii dodają ogniwa, które zostały umieszczone w centralnym punkcie naszyjnika.
  • Naszyjnik posiada regulację długości- 42 cm – 47 cm
  • Masa ok 3,00g
Opis

Srebro próby 925 ulega procesowi oksydacji – innymi słowy z biegiem czasu matowieje, traci swój blask. Aby odpowiednio zadbać o srebrną biżuterię należy unikać pozostawiania jej w wilgotnych miejscach oraz przechowywać ją w szczelnych szkatułkach lub papierowych pudełkach. Wilgoć negatywnie wpływa na srebro i powoduje jego żółknięcie. Pozłacane srebro staraj się natomiast chronić przed kosmetykami i wodą. Złocenie naturalnie z biegiem czasu zniknie, jednak stosując się do ogólnych zasad dbania o biżuterię można spowolnić ten proces.

Opakowanie

Nasze opakowania są w pełni ekologiczne oraz posiadają certyfikat FSC®  
Certyfikat FSC® jest gwarancją na to, że użyte materiały pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej, co oznacza, że nie wycina się więcej drzew niż las jest w stanie reprodukować. Zarówno fauna jak i flora ma lepsze warunki rozwoju na tych obszarach, a także pracownikom leśnym zapewnia się dobre warunki pracy i płacy.

FSC® oznacza Forest Stewardship Council® i jest międzynarodowym systemem certyfikacji gospodarki leśnej i produktów drzewnych i papierniczych.

 Numer licencji FSC naszych opakowań to: FSC®C112509.

We are Eco Friendly!

Materiał

Powłoka

Marka

Przeznaczenie

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Naszyjnik pozłacany, podwójny z ogniwkami Giulia”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.