Kolczyki pozłacane na zatyczkę z cyrkoniami Sami

Kup teraz, zapłać do 45 dni później lub z ratami 0%

179.00 

18 w magazynie (może być zamówiony)

Add to Wishlist

KOLCZYKI WYKONANE RĘCZNIE W POLSCE

  • Kolczyki wykonane ręcznie ze srebrna próby 0,925, dodatkowo pokryte złotem
  • Model bogato zdobiony cyrkoniami najwyższej jakości klasy 5A, które dodają niesamowitego blasku. Kolczyki Sami to idealny wybór do wielu stylizacji- noszenie ich będzie jak rozmowa ze słońcem. Wyjątkowe w każdym detalu, Nasze kultowe kolczyki od teraz wykonujemy ręcznie, od podstaw w Polsce. Sztyft kolczyka został umieszczony na środku, dzięki czemu kolczyk układa się pięknie na uchu, idealnie na środku poduszki. Kolczyki pozłacane z cyrkoniami Sami są ponadczasowe, bardzo kobiece i bardzo błyszczące. IDEALNE
  • Typ zapięcia; zatyczka, sztyft
  • Średnica: 0,90  cm
  • Masa ok 2,60  g
Opis

 


Srebro próby 925 ulega procesowi oksydacji – innymi słowy z biegiem czasu matowieje, traci swój blask. Aby odpowiednio zadbać o srebrną biżuterię należy unikać pozostawiania jej w wilgotnych miejscach oraz przechowywać ją w szczelnych szkatułkach lub papierowych pudełkach. Wilgoć negatywnie wpływa na srebro i powoduje jego żółknięcie. Pozłacane srebro staraj się natomiast chronić przed kosmetykami i wodą. Złocenie naturalnie z biegiem czasu zniknie, jednak stosując się do ogólnych zasad dbania o biżuterię można spowolnić ten proces.

Opakowanie

Nasze opakowania są w pełni ekologiczne oraz posiadają certyfikat FSC®  
Certyfikat FSC® jest gwarancją na to, że użyte materiały pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej, co oznacza, że nie wycina się więcej drzew niż las jest w stanie reprodukować. Zarówno fauna jak i flora ma lepsze warunki rozwoju na tych obszarach, a także pracownikom leśnym zapewnia się dobre warunki pracy i płacy.

FSC® oznacza Forest Stewardship Council® i jest międzynarodowym systemem certyfikacji gospodarki leśnej i produktów drzewnych i papierniczych.

 Numer licencji FSC naszych opakowań to: FSC®C112509.

We are Eco Friendly!

Materiał

Powłoka

Kamień

Kolor

Marka

Kwota prezentu

Przeznaczenie

,