Kolczyki pozłacane na zatyczkę z cyrkoniami Arless

Kup teraz, zapłać do 45 dni później lub z ratami 0%

129.00 

6 w magazynie

Add to Wishlist
  • Kolczyki wykonane ze srebrna próby 0,925, dodatkowo pokryte złotem 18k
  • Model zdobiony cyrkoniami. Jedna z nich znajduje się na poduszce ucha, druga została umieszczona pod pierwszą. Cyrkonia swobodnie się porusza. Delikatne ale jakże widoczne!
  • Typ zapięcia; zatyczka
  • Wymiary: 0,50 cm x 1,50 cm
  • Masa ok 1,45  g
  • Wykonane ręcznie

 

Opis

Nie od dziś wiadomo, że diabeł tkwi w szczegółach… Ale taki szczegół, jak te śliczne pozłacane kolczyki, musi być anielskiego pochodzenia! Są pięknie błyszczące, delikatne, eleganckie i pełne wdzięku!

Te drobne, ręcznie wykonane kolczyki mają srebrną bazę o próbie 925, jednak pokrywa je 18 karatowe złoto. Ich ciekawa forma z pewnością przyciągnie uwagę. Płatki uszu ozdobią duże, cudownie połyskujące cyrkonie, zaś z nich swobodnie zwisają mniejsze, kołysząc się przy każdym ruchu. Śliczne pozłacane wiszące kolczyki, mimo drobnego rozmiaru, z pewnością wzbudzą zachwyt. Są bardzo eleganckie, klasyczne i proste, co czyni z nich ponadczasowe ozdoby, idealne do wielu stylizacji, nie tylko wieczorowych, ale i casualowych. Zdecydowanie mają w sobie szyk! Kolczyki z cyrkoniami to coś, co wspaniale podkreśla kobiecy urok i blask spojrzenia, dlatego każda kobieta powinna mieć takie w swojej szkatule. Nigdy nie wyjdą z mody i zawsze znajdzie się dobra okazja, by dzięki nim poprawić sobie nastrój.


Srebro próby 925 ulega procesowi oksydacji – innymi słowy z biegiem czasu matowieje, traci swój blask. Aby odpowiednio zadbać o srebrną biżuterię należy unikać pozostawiania jej w wilgotnych miejscach oraz przechowywać ją w szczelnych szkatułkach lub papierowych pudełkach. Wilgoć negatywnie wpływa na srebro i powoduje jego żółknięcie. Pozłacane srebro staraj się natomiast chronić przed kosmetykami i wodą. Złocenie naturalnie z biegiem czasu zniknie, jednak stosując się do ogólnych zasad dbania o biżuterię można spowolnić ten proces.

Opakowanie

Nasze opakowania są w pełni ekologiczne oraz posiadają certyfikat FSC®  
Certyfikat FSC® jest gwarancją na to, że użyte materiały pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej, co oznacza, że nie wycina się więcej drzew niż las jest w stanie reprodukować. Zarówno fauna jak i flora ma lepsze warunki rozwoju na tych obszarach, a także pracownikom leśnym zapewnia się dobre warunki pracy i płacy.

FSC® oznacza Forest Stewardship Council® i jest międzynarodowym systemem certyfikacji gospodarki leśnej i produktów drzewnych i papierniczych.

 Numer licencji FSC naszych opakowań to: FSC®C112509.

We are Eco Friendly!