Kolczyki pozłacane na zatyczkę, nieskończoność Infinity

Kup teraz, zapłać do 45 dni później lub z ratami 0%

89.00 

5 w magazynie

Add to Wishlist
  • Kolczyki wykonane ze srebrna próby 0,925, dodatkowo pokryte złotem 24k
  • Klasyczne kolczyki na sztyft o ponadczasowym kształcie- nieskończoność. Są to kolczyki, które będą symbolizowały trwałość uczucia, miłości jaką darzysz obdarowaną osobę. Kolczyki są lekkie, dzięki temu, że sztyft kolczyka znajduje się na środku kolczyka model pięknie układa się na uchu.  Idealny wybór do codziennych stylizacji. Biżuteria pełna miłości!
  • Typ zapięcia; zatyczka
  • Wymiary: 1,00 cm x 0,50 cm
  • Masa ok 0,90  g

 

Opis

Srebro próby 925 ulega procesowi oksydacji – innymi słowy z biegiem czasu matowieje, traci swój blask. Aby odpowiednio zadbać o srebrną biżuterię należy unikać pozostawiania jej w wilgotnych miejscach oraz przechowywać ją w szczelnych szkatułkach lub papierowych pudełkach. Wilgoć negatywnie wpływa na srebro i powoduje jego żółknięcie. Pozłacane srebro staraj się natomiast chronić przed kosmetykami i wodą. Złocenie naturalnie z biegiem czasu zniknie, jednak stosując się do ogólnych zasad dbania o biżuterię można spowolnić ten proces.

Opakowanie

Nasze opakowania są w pełni ekologiczne oraz posiadają certyfikat FSC®  
Certyfikat FSC® jest gwarancją na to, że użyte materiały pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej, co oznacza, że nie wycina się więcej drzew niż las jest w stanie reprodukować. Zarówno fauna jak i flora ma lepsze warunki rozwoju na tych obszarach, a także pracownikom leśnym zapewnia się dobre warunki pracy i płacy.

FSC® oznacza Forest Stewardship Council® i jest międzynarodowym systemem certyfikacji gospodarki leśnej i produktów drzewnych i papierniczych.

 Numer licencji FSC naszych opakowań to: FSC®C112509.

We are Eco Friendly!