Dzień Kobiet – amulety w formie biżuterii

Dzień Kobiet – amulety w formie biżuterii

Dzień Kobiet jest wyjątkowo przyjemnym dniem dla każdej kobiety, niezależnie od wieku. 8 marca na pierwszy plan powinna się wysuwać radość, a tę najlepiej znajdować w małych rzeczach. I choć drobne gesty ze strony mężczyzn są mile widziane, to idealnie, jeśli towarzyszą im drobne upominki. A co, poza rajstopami i tulipanami, najlepiej podarować kobiecie? Oczywiście biżuterię! Na Dzień Kobiet można znaleźć wiele fantastycznych błyskotek, które nie tylko sprawią przyjemność, ale i staną się nośnikiem wyjątkowych wartości.

Dzień Kobiet – amulety w formie biżuterii

Ładny upominek na Dzień Kobiet

To oczywiste – każdy mężczyzna szuka wyjątkowego prezentu na Dzień Kobiet. Czegoś idealnego dla mamy, co będzie symbolem miłości i wdzięczności, dla bliskiej sercu kobiety, co wskaże na głębokie uczucia, dla siostry czy przyjaciółki, by pokazać im, jak dobrze, że po prostu są. Kwiaty są zawsze mile widziane, ale to właśnie biżuteria będzie najlepszym prezentem na Dzień Kobiet. Jej piękno, ponadczasowość i elegancja idealnie pasują do kobiecej natury. I choć podobno diamenty są najlepszymi przyjaciółmi kobiet, wcale nie trzeba patrzeć na najdroższe modele biżuterii, by znaleźć coś wyjątkowego, bowiem bardziej od ceny liczy się przesłanie. Dlatego, jeśli chodzi o biżuterię na Dzień Kobiet, warto znaleźć coś, co będzie miało symboliczne znaczenie, dopasowane do kobiety, której chce się sprawić wyjątkową przyjemność i podarować coś, co zostanie z nią na zawsze.

 

Dzień Kobiet – amulety w formie biżuterii

Amulety na Dzień Kobiet – idealny pomysł na wyjątkowy prezent

Trudno powiedzieć, jaki element biżuterii będzie najlepszym upominkiem na Dzień Kobiet, bo… każdy będzie doskonały! Trzeba jednak przyznać, że jednymi z najchętniej wybieranych prezentów dla kobietbransoletki oraz naszyjniki. I nie ma w tym nic dziwnego, bowiem to właśnie one idealnie oddają istotę symbolicznej biżuterii. Pierścionki również będą doskonałym upominkiem, szczególnie jeśli poszukuje się czegoś mocno sugestywnego. Jeśli zaś chodzi o kolczyki – zawsze wspaniale podkreślają kobiecy blask. Jeśli tylko wybierze się odpowiedni motyw, każda biżuteria nabierze wyjątkowego znaczenia i stanie się wspaniałym amuletem, który zawsze można mieć przy sobie.

 

Dzień Kobiet – amulety w formie biżuterii

Naszyjnik Diana

Naszyjniki – piękne talizmany na Dzień Kobiet

Efektowna zawieszka na łańcuszku z pewnością zachwyci każdą kobietę. Naszyjniki doskonale sprawdzają się w roli amuletów – od zawsze bowiem to właśnie im przypisywano magiczne moce. A jaki naszyjnik wybrać na Dzień Kobiet, by był nie tylko piękny, ale także miał w sobie wyjątkowe przesłanie?

Prym wiodą wszelkie symbole szczęścia i radości, od zawsze kojarzone z magicznym znaczeniem, takie jak koniczyna, słonik z podniesioną trąbą czy podkowa. Taki naszyjnik będzie ponadczasowy i śliczny, pasuje również do każdej kobiety, ponieważ ma w sobie uniwersalny przekaz, a i jego forma jest bezpretensjonalna. Podarowanie go przyjaciółce nie będzie więc miało w sobie żadnych podtekstów.

 

Naszyjniki Milloni Jubiler 

 

Dzień Kobiet – amulety w formie biżuterii

Naszyjnik Sweetheart

 

Jeśli chodzi o naszyjniki z serduszkiem – one zazwyczaj kojarzą się z miłością, ale serce symbolizuje również szczęście, dobro, odwagę, dlatego również będzie dobrym amuletem na Dzień Kobiet, idealnym dla mamy czy ukochanej.

Także łańcuszki z gwiazdką są dobrym wyborem, ponieważ wskazują na ideał, szczęście, nadzieję, sukces czy natchnienie. Idealnie dla romantyczek! Taki talizman na Dzień Kobiet będzie nie tylko wyjątkowy, ale także… modny! Gwiazdki są ponadczasowym symbolem, który doskonale pasuje do kobiet w różnym wieku.

Jeśli chodzi o formę naszyjników na Dzień Kobiet – wszystko zależy od gustu. Niekwestionowanym hitem są łańcuszki w typie celebrytek, a także modne chokery. Także klasyka zawsze się obroni. Można więc przyjąć, że niezależnie od modelu – z pewnością piękna biżuteria będzie doskonałym upominkiem dla każdej kobiety.

 

Bransoletki na Dzień Kobiet – co wybrać?

Jeśli chodzi o bransoletki – doskonałą propozycją na Dzień Kobiet – delikatną, ale jednak z przesłaniem – są bransoletki z zawieszkami na sznureczku, którym już dawno nadano rolę amuletów. Nie jest to jednak jedyna dobra opcja! Dużą popularnością cieszą się drobne, eleganckie bransoletki, które zachwycają szczegółami. Wśród nich można znaleźć maleńkie serduszka czy gwiazdki, które będą piękną ozdobą, a przy tym będą miły wyjątkową moc!

Warto również zwrócić uwagę, że zarówno zawieszki na bransoletkach, jak i na naszyjnikach często można przyozdobić grawerem. To doskonały sposób, by piękny prezent uczynić jeszcze bardziej symbolicznym.

Bransoletki Milloni Jubiler 

 

 

Dzień Kobiet – amulety w formie biżuterii

Bransoletka Rose

Dzień Kobiet – amulety w formie biżuterii

Bransoletka Millov

Dzień Kobiet – amulety w formie biżuterii

Bransoletka Alis

Piękny pierścionek na Dzień Kobiet

Delikatny i z klasą – właśnie taki powinien być pierścionek na Dzień Kobiet, który podkreśli urok i wdzięk swojej właścicielki. Warto zwracać uwagę na kształty i formy – niech będą mocne, silne i piękne, a więc doskonale dopasowane do kobiety. Mile widziane jest coś z błyskiem – cyrkonie zawsze wyglądają zachwycająco, a 8 marca to dzień, w którym zachwytom nie powinno być końca!

 

Pierścionki Milloni Jubiler 

 

 

Dzień Kobiet – amulety w formie biżuterii

Pierścionek Serena

Dzień Kobiet – amulety w formie biżuterii

Pierścionek Adel

Dzień Kobiet – amulety w formie biżuterii

Pierścionek Mila

 

Idealne kolczyki na Dzień Kobiet

Dynamiczne błyskawice? Urocze gwiazdki? A może klasyczne koła? Wszystkie motywy mają swój ukryty przekaz, dzięki czemu nawet najmniejsze kolczyki mogą być wyjątkowymi talizmanami. Decyzja nie będzie łatwa, ale… każda będzie słuszna, bo wszystkie kolczyki są zachwycające!

Kolczyki Milloni Jubiler

 

Dzień Kobiet – amulety w formie biżuterii

Kolczyki Sky

Dzień Kobiet – amulety w formie biżuterii

Kolczyki Spring

Dzień Kobiet – amulety w formie biżuterii

Kolczyki Sami

 

Kamienie szlachetne na Dzień Kobiet

Wybierając symboliczną biżuterię na Dzień Kobiet, warto zwrócić uwagę na kamienie, którymi będzie wysadzana. One również mają swoje znaczenie, ukryte i w gatunku, i w kolorze. Białe kamienie szlachetne, czyli najpopularniejsze, są obietnicą szczęścia, zaś czarne – jakże modne i eleganckie – to tajemniczość i władza. Czerwone cyrkonie będą symbolizowały odwagę, pewność siebie oraz, co oczywiste, miłość… Jak widać, co kamień, to inne przesłanie, więc elegancka biżuteria, nawet jeśli będzie miała zupełnie prosty kształt, dzięki odpowiedniemu klejnocikowi może się stać dla kobiety wyjątkowym amuletem.

 

Czego można życzyć na Dzień Kobiet? Szczęścia, radości, sukcesów, siły, spełnienia marzeń… To wszystko można przekazać słowami, a można podarować również coś trwalszego – wspaniałe życzenia zamknięte w pięknej, kobiecej biżuterii, która idealnie sprawdzi się na prezent.

 

Dzień Kobiet – amulety w formie biżuterii