Pierścionek ze srebra, bogato zdobiony cyrkoniami The One

Kup teraz, zapłać do 45 dni później lub z ratami 0%

159.00 

Wyczyść
Add to Wishlist
  • Pierścionek wykonany ze srebra próby 0,925.
  • Model zdobiony cyrkoniami- jedna duża centralna w oprawie 4-łapkowej, otoczona rzędem drobniejszych cyrkonii. Cyrkonie zdobią również szynę pierścionka- są one umieszczone do połowy obwodu.
  • Masa ok. 2,27 g
  • Marka: Verona

 

Jak zmierzyć rozmiar palca w domu? Kliknij

Opis

Srebro próby 925 ulega procesowi oksydacji – innymi słowy z biegiem czasu matowieje, traci swój blask. Aby odpowiednio zadbać o srebrną biżuterię należy unikać pozostawiania jej w wilgotnych miejscach oraz przechowywać ją w szczelnych szkatułkach lub papierowych pudełkach. Wilgoć negatywnie wpływa na srebro i powoduje jego żółknięcie. Pozłacane srebro staraj się natomiast chronić przed kosmetykami i wodą. Złocenie naturalnie z biegiem czasu zniknie, jednak stosując się do ogólnych zasad dbania o biżuterię można spowolnić ten proces.

Opakowanie

Nasze opakowania są w pełni ekologiczne oraz posiadają certyfikat FSC®  
Certyfikat FSC® jest gwarancją na to, że użyte materiały pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej, co oznacza, że nie wycina się więcej drzew niż las jest w stanie reprodukować. Zarówno fauna jak i flora ma lepsze warunki rozwoju na tych obszarach, a także pracownikom leśnym zapewnia się dobre warunki pracy i płacy.

FSC® oznacza Forest Stewardship Council® i jest międzynarodowym systemem certyfikacji gospodarki leśnej i produktów drzewnych i papierniczych.

 Numer licencji FSC naszych opakowań to: FSC®C112509.

We are Eco Friendly!

Materiał

Kamień

Kolor

Marka

Kwota prezentu

Przeznaczenie

, ,

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Pierścionek ze srebra, bogato zdobiony cyrkoniami The One”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.