Pierścionek z regulacją wielkości, pokryty złotem Simply

Kup teraz, zapłać do 45 dni później lub z ratami 0%

109.00 

3 w magazynie

Add to Wishlist
  • Pierścionek wykonany ze srebra próby 0,925, dodatkowo pozłacany
  • Model prosty, bez cyrkonii. Szyna pierścionka jest otwarta przez co możliwa jest regulacja rozmiaru – w adnotacji do zamówienia możesz dopisać rozmiar jaki jest potrzebny – przygotujemy pierścionek, abyś mogła go założyć od razu po obiorze zamówienia.
  • Masa ok. 2,90 g

Jak zmierzyć rozmiar palca? Kliknij tutaj!

Opis

Srebro próby 925 ulega procesowi oksydacji – innymi słowy z biegiem czasu matowieje, traci swój blask. Aby odpowiednio zadbać o srebrną biżuterię należy unikać pozostawiania jej w wilgotnych miejscach oraz przechowywać ją w szczelnych szkatułkach lub papierowych pudełkach. Wilgoć negatywnie wpływa na srebro i powoduje jego żółknięcie. Pozłacane srebro staraj się natomiast chronić przed kosmetykami i wodą. Złocenie naturalnie z biegiem czasu zniknie, jednak stosując się do ogólnych zasad dbania o biżuterię można spowolnić ten proces.

Opakowanie

Nasze opakowania są w pełni ekologiczne oraz posiadają certyfikat FSC®  
Certyfikat FSC® jest gwarancją na to, że użyte materiały pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej, co oznacza, że nie wycina się więcej drzew niż las jest w stanie reprodukować. Zarówno fauna jak i flora ma lepsze warunki rozwoju na tych obszarach, a także pracownikom leśnym zapewnia się dobre warunki pracy i płacy.

FSC® oznacza Forest Stewardship Council® i jest międzynarodowym systemem certyfikacji gospodarki leśnej i produktów drzewnych i papierniczych.

 Numer licencji FSC naszych opakowań to: FSC®C112509.

We are Eco Friendly!