Naszyjnik srebrny z motylami i cyrkoniami Butterfly

Kup teraz, zapłać do 45 dni później lub z ratami 0%

149.00 

4 w magazynie

Add to Wishlist
  • Naszyjnik, wykonany ze srebra próby 925,
  • Model naszyjnika bardzo delikatny. Łańcuszek delikatny, w stylu celebrytki ozdobiony uroczymi zawieszkami, w kształcie motyli. Jeden motyl został ozdobiony cyrkoniami, dzięki czemu całość pięknie odbija światło. Wybierając ten naszyjnik ma się pewność, że nigdy nie on wyjdzie z mody. Szalenie uroczy i ponadczasowy motyw, który w biżuterii pojawia się od lat.
  • Łańcuszek posiada regulację długości
  • Długość łańcuszka 42 cm- 47 cm.
  • Wymiary elementów: ~ 1,60 cm
  • Masa ok. 2,00  g
Opis

 


Srebro próby 925 ulega procesowi oksydacji – innymi słowy z biegiem czasu matowieje, traci swój blask. Aby odpowiednio zadbać o srebrną biżuterię należy unikać pozostawiania jej w wilgotnych miejscach oraz przechowywać ją w szczelnych szkatułkach lub papierowych pudełkach. Wilgoć negatywnie wpływa na srebro i powoduje jego żółknięcie. Pozłacane srebro staraj się natomiast chronić przed kosmetykami i wodą. Złocenie naturalnie z biegiem czasu zniknie, jednak stosując się do ogólnych zasad dbania o biżuterię można spowolnić ten proces.

Opakowanie

Nasze opakowania są w pełni ekologiczne oraz posiadają certyfikat FSC®  
Certyfikat FSC® jest gwarancją na to, że użyte materiały pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej, co oznacza, że nie wycina się więcej drzew niż las jest w stanie reprodukować. Zarówno fauna jak i flora ma lepsze warunki rozwoju na tych obszarach, a także pracownikom leśnym zapewnia się dobre warunki pracy i płacy.

FSC® oznacza Forest Stewardship Council® i jest międzynarodowym systemem certyfikacji gospodarki leśnej i produktów drzewnych i papierniczych.

 Numer licencji FSC naszych opakowań to: FSC®C112509.

We are Eco Friendly!