Naszyjnik pozłacany z dwoma kółeczkami z cyrkoniami Lessi

Kup teraz, zapłać do 45 dni później lub z ratami 0%

149.00 

Brak w magazynie

  • Naszyjnik, wykonany ze srebra próby 925, dodatkowo pokryty złotem 18k
  • Model naszyjnika bardzo klasyczny. Łańcuszek delikatny, w stylu celebrytki ozdobiony dwoma okrągłymi zawieszkami, które są ze sobą połączone. Oba kółeczka zostały ozdobione cyrkoniami, dzięki czemu naszyjnik posiada piękny, subtelny blask.
  • Wybierając ten naszyjnik ma się pewność, że nigdy nie on wyjdzie z mody. Szalenie ponadczasowy wybór, idealny dla siebie bądź bliskiej osoby
  • Łańcuszek posiada regulację długości
  • Długość łańcuszka 40 cm- 45 cm.
  • Wymiary zawieszki mała: 0,50 cm x 0,50 cm ; duża: 1,00 cm x 1,00 cm
  • Masa ok. 2,04 g
Opis

Naszyjnik w takim prostym stylu to elegancja i klasa, które zawsze się obronią. Prosty w swojej formie, zachwycający blaskiem stylowy naszyjnik z kółeczkami i  cyrkoniami to mały skarb, którego nie powinno zabraknąć w szkatule żadnej kobiety, ceniącej szykowną biżuterię.


Srebro próby 925 ulega procesowi oksydacji – innymi słowy z biegiem czasu matowieje, traci swój blask. Aby odpowiednio zadbać o srebrną biżuterię należy unikać pozostawiania jej w wilgotnych miejscach oraz przechowywać ją w szczelnych szkatułkach lub papierowych pudełkach. Wilgoć negatywnie wpływa na srebro i powoduje jego żółknięcie. Pozłacane srebro staraj się natomiast chronić przed kosmetykami i wodą. Złocenie naturalnie z biegiem czasu zniknie, jednak stosując się do ogólnych zasad dbania o biżuterię można spowolnić ten proces.

Opakowanie

Nasze opakowania są w pełni ekologiczne oraz posiadają certyfikat FSC®  
Certyfikat FSC® jest gwarancją na to, że użyte materiały pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej, co oznacza, że nie wycina się więcej drzew niż las jest w stanie reprodukować. Zarówno fauna jak i flora ma lepsze warunki rozwoju na tych obszarach, a także pracownikom leśnym zapewnia się dobre warunki pracy i płacy.

FSC® oznacza Forest Stewardship Council® i jest międzynarodowym systemem certyfikacji gospodarki leśnej i produktów drzewnych i papierniczych.

 Numer licencji FSC naszych opakowań to: FSC®C112509.

We are Eco Friendly!