Kolczyki złote nausznice z cyrkoniami Sky

Kup teraz, zapłać do 45 dni później lub z ratami 0%

349.00 

4 w magazynie

Add to Wishlist
  • Kolczyki wykonane ze złota, próby 8k
  • Kolczyki nausznice, ozdobione cyrkoniami o idealnym rozmiarze- nie są za duże ani za małe. Kolczyki pięknie układają się na uchu, dodając blasku osobie ich noszącej. Kolczyki złote nausznice z cyrkoniami Sky są niczym gwiaździste niebo – piękno ukryte w prostocie.
  • Typ zapięcia: nausznica
  • Długość: 1,70 cm
  • Masa ok 1,02 g

Nausznice to taki rodzaj biżuterii, który jest doskonałą alternatywą dla kolczyków. Szczególnie polecane są paniom, które nie przepadają za wiszącymi, pokaźnymi kolczykami, a poszukują oryginalnej biżuterii, wywołującej niezwykłe, czasem wręcz hipnotyzujące wrażenie. Kolczyki Nausznice wykonane ze złota Sky , ozdobione cyrkoniami o pięknym, subtelnym blasku. Jest to dodatek, który zawsze będzie pięknym wyborem. Prosty wzór mówi o ponadczasowości modelu co oznacza, że kolczyki złote Nausznice Sky nigdy nie wyjdą z mody.

Zarówno nausznice, jak i kolczyki, to biżuteria zdobiąca uszy; często wyglądają bardzo podobnie, różnią się jednak sposobem noszenia. O ile kolczyki zwisają z płatków uszu, nausznice damskie przylegają do brzegu małżowiny, zdobiąc ją całą lub jedynie jej dolną część.

Srebro próby 925 ulega procesowi oksydacji – innymi słowy z biegiem czasu matowieje, traci swój blask. Aby odpowiednio zadbać o srebrną biżuterię należy unikać pozostawiania jej w wilgotnych miejscach oraz przechowywać ją w szczelnych szkatułkach lub papierowych pudełkach. Wilgoć negatywnie wpływa na srebro i powoduje jego żółknięcie. Pozłacane srebro staraj się natomiast chronić przed kosmetykami i wodą. Złocenie naturalnie z biegiem czasu zniknie, jednak stosując się do ogólnych zasad dbania o biżuterię można spowolnić ten proces.

Materiał

Kamień

Kolor

Marka

Przeznaczenie