Kolczyki złote na zatyczkę, pałeczka z cyrkoniami Patrizia

Kup teraz, zapłać do 45 dni później lub z ratami 0%

430.00 

2 w magazynie

Add to Wishlist
  • Kolczyki wykonane ze złota, próby 585 (14k)
  • Model kolczyków na zatyczkę, wzbogacony pięcioma cyrkoniami. Kamienie zostały osadzone w gładkiej oprawie na okrągło. Kolczyki pałeczki można nosić na dwa sposoby: w pionie oraz w poziomie. Bardzo prosty i nieskomplikowany model biżuterii. Kolczyki Patrizia będą idealne do wielu stylizacji
  • Typ zapięcia: zatyczka, sztyft
  • Długość: 1 cm
  • Masa ok 0,99 g
Opis

Srebro próby 925 ulega procesowi oksydacji – innymi słowy z biegiem czasu matowieje, traci swój blask. Aby odpowiednio zadbać o srebrną biżuterię należy unikać pozostawiania jej w wilgotnych miejscach oraz przechowywać ją w szczelnych szkatułkach lub papierowych pudełkach. Wilgoć negatywnie wpływa na srebro i powoduje jego żółknięcie. Pozłacane srebro staraj się natomiast chronić przed kosmetykami i wodą. Złocenie naturalnie z biegiem czasu zniknie, jednak stosując się do ogólnych zasad dbania o biżuterię można spowolnić ten proces.

Opakowanie

Nasze opakowania są w pełni ekologiczne oraz posiadają certyfikat FSC®  
Certyfikat FSC® jest gwarancją na to, że użyte materiały pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej, co oznacza, że nie wycina się więcej drzew niż las jest w stanie reprodukować. Zarówno fauna jak i flora ma lepsze warunki rozwoju na tych obszarach, a także pracownikom leśnym zapewnia się dobre warunki pracy i płacy.

FSC® oznacza Forest Stewardship Council® i jest międzynarodowym systemem certyfikacji gospodarki leśnej i produktów drzewnych i papierniczych.

 Numer licencji FSC naszych opakowań to: FSC®C112509.

We are Eco Friendly!

Materiał

Kamień

Kolor

Marka

Przeznaczenie

Kwota prezentu