Kolczyki srebrne z wiszącymi elementami, na zapięciu angielskim Moonlight

Kup teraz, zapłać do 45 dni później lub z ratami 0%

219.00 

4 w magazynie

Add to Wishlist
  • Kolczyki wykonane ze srebrna próby 0,925,
  • Model kolczyków składający się z trzech wiszących elementów, zawieszonych na łańcuszku typu linka. Zawieszki księżyc oraz gwiazdka zostały uzupełnione cyrkoniami, natomiast trzecia zawieszka – kuleczka- jest gładka. Kolczyki są lekkie, zwiewne, pięknie poruszają się na uchu. Wygodne i bezpieczne zapięcie angielskie sprawia, że kolczyki można nosić ze spokojem- zapięcie to charakteryzuje się dużą wygodą.
  • Typ zapięcia; zapięcie angielskie
  • Długość wraz z zapięciem: 8,20 cm
  • Masa ok 4,63 g

 

Opis

Srebro próby 925 ulega procesowi oksydacji – innymi słowy z biegiem czasu matowieje, traci swój blask. Aby odpowiednio zadbać o srebrną biżuterię należy unikać pozostawiania jej w wilgotnych miejscach oraz przechowywać ją w szczelnych szkatułkach lub papierowych pudełkach. Wilgoć negatywnie wpływa na srebro i powoduje jego żółknięcie. Pozłacane srebro staraj się natomiast chronić przed kosmetykami i wodą. Złocenie naturalnie z biegiem czasu zniknie, jednak stosując się do ogólnych zasad dbania o biżuterię można spowolnić ten proces.

Opakowanie

Nasze opakowania są w pełni ekologiczne oraz posiadają certyfikat FSC®  
Certyfikat FSC® jest gwarancją na to, że użyte materiały pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej, co oznacza, że nie wycina się więcej drzew niż las jest w stanie reprodukować. Zarówno fauna jak i flora ma lepsze warunki rozwoju na tych obszarach, a także pracownikom leśnym zapewnia się dobre warunki pracy i płacy.

FSC® oznacza Forest Stewardship Council® i jest międzynarodowym systemem certyfikacji gospodarki leśnej i produktów drzewnych i papierniczych.

 Numer licencji FSC naszych opakowań to: FSC®C112509.

We are Eco Friendly!