Promocja!

Kolczyki srebrne, gładkie grube koła Sophia

Kup teraz, zapłać do 45 dni później lub z ratami 0%

189.00 

1 w magazynie

Add to Wishlist
  • Kolczyki wykonane ze srebrna próby 0,925
  • Bardzo klasyczny model kolczyków- szerokie koła. Kolczyki zostały wykonane z rurki, która jest pusta w środku dzięki temu kolczyki są lekkie i nie ciągną ucha. Klasa zamknięta w prostej formie. Kolczyki Sophia to idealny wybór do tych codziennych jak i wieczorowych stylizacji!
  • Typ zapięcia: widełki
  • Wymiary: Średnica: 2,80 cm, szerokość: 0,40 cm
  • Masa ok 5 g
Opis

Srebro próby 925 ulega procesowi oksydacji – innymi słowy z biegiem czasu matowieje, traci swój blask. Aby odpowiednio zadbać o srebrną biżuterię należy unikać pozostawiania jej w wilgotnych miejscach oraz przechowywać ją w szczelnych szkatułkach lub papierowych pudełkach. Wilgoć negatywnie wpływa na srebro i powoduje jego żółknięcie. Pozłacane srebro staraj się natomiast chronić przed kosmetykami i wodą. Złocenie naturalnie z biegiem czasu zniknie, jednak stosując się do ogólnych zasad dbania o biżuterię można spowolnić ten proces.

Opakowanie

Nasze opakowania są w pełni ekologiczne oraz posiadają certyfikat FSC®  
Certyfikat FSC® jest gwarancją na to, że użyte materiały pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej, co oznacza, że nie wycina się więcej drzew niż las jest w stanie reprodukować. Zarówno fauna jak i flora ma lepsze warunki rozwoju na tych obszarach, a także pracownikom leśnym zapewnia się dobre warunki pracy i płacy.

FSC® oznacza Forest Stewardship Council® i jest międzynarodowym systemem certyfikacji gospodarki leśnej i produktów drzewnych i papierniczych.

 Numer licencji FSC naszych opakowań to: FSC®C112509.

We are Eco Friendly!