Kolczyki pozłacane z wiszącymi sercami Millov

Kup teraz, zapłać do 45 dni później lub z ratami 0%

119.00 

2 w magazynie

Add to Wishlist
  • Kolczyki wykonane ze srebrna próby 0,925, dodatkowo pozłacane 24k złotem
  • Model kolczyków, który składa się z dwóch elementów- belka, na której zamocowany został sztyft kolczyka (pięknie zasłania dziurkę) oraz wiszące, wyciągnięte serce. Kolczyki są w stylu celebrytkowym a o oznacza, że są lekkie i nie przeszkadzają w codziennych obowiązkach. Serce zostało zamocowane na kółeczku, dzięki czemu porusza się , nie jest na stałe, sztywno zamocowane na belce. Jest to model kolczyków, który sprawdzi się idealnie jako prezent dla bliskiej Ci osoby, bądź samej siebie.
  • Typ zapięcia; zatyczka, sztyft
  • Wymiary: długość całkowita: 2,30 cm , wymiary serca: 1,00 cm x 0,90 cm
  • Masa ok 1,00 g
Opis

Srebro próby 925 ulega procesowi oksydacji – innymi słowy z biegiem czasu matowieje, traci swój blask. Aby odpowiednio zadbać o srebrną biżuterię należy unikać pozostawiania jej w wilgotnych miejscach oraz przechowywać ją w szczelnych szkatułkach lub papierowych pudełkach. Wilgoć negatywnie wpływa na srebro i powoduje jego żółknięcie. Pozłacane srebro staraj się natomiast chronić przed kosmetykami i wodą. Złocenie naturalnie z biegiem czasu zniknie, jednak stosując się do ogólnych zasad dbania o biżuterię można spowolnić ten proces.

Opakowanie

Nasze opakowania są w pełni ekologiczne oraz posiadają certyfikat FSC®  
Certyfikat FSC® jest gwarancją na to, że użyte materiały pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej, co oznacza, że nie wycina się więcej drzew niż las jest w stanie reprodukować. Zarówno fauna jak i flora ma lepsze warunki rozwoju na tych obszarach, a także pracownikom leśnym zapewnia się dobre warunki pracy i płacy.

FSC® oznacza Forest Stewardship Council® i jest międzynarodowym systemem certyfikacji gospodarki leśnej i produktów drzewnych i papierniczych.

 Numer licencji FSC naszych opakowań to: FSC®C112509.

We are Eco Friendly!