Kolczyki pozłacane na zatyczkę z wiszącymi sercami

Kup teraz, zapłać do 45 dni później lub z ratami 0%

119.00 

1 w magazynie

Add to Wishlist
  • Kolczyki wykonane ze srebrna próby 0,925, dodatkowo pokryte złotem
  • Model kolczyków na zatyczkę o prostym wzorze pełnym miłości. Kolczyki składają się z dwóch serduszek oraz kuleczki. Są piękne w swojej prostocie.
  • Typ zapięcia; zatyczka
  • Wysokość: 3 cm,
  • Masa ok 5 g
  • Marka: Dall’Acqua

 

Opis

Srebro próby 925 ulega procesowi oksydacji – innymi słowy z biegiem czasu matowieje, traci swój blask. Aby odpowiednio zadbać o srebrną biżuterię należy unikać pozostawiania jej w wilgotnych miejscach oraz przechowywać ją w szczelnych szkatułkach lub papierowych pudełkach. Wilgoć negatywnie wpływa na srebro i powoduje jego żółknięcie. Pozłacane srebro staraj się natomiast chronić przed kosmetykami i wodą. Złocenie naturalnie z biegiem czasu zniknie, jednak stosując się do ogólnych zasad dbania o biżuterię można spowolnić ten proces.

Opakowanie

Nasze opakowania są w pełni ekologiczne oraz posiadają certyfikat FSC®  
Certyfikat FSC® jest gwarancją na to, że użyte materiały pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej, co oznacza, że nie wycina się więcej drzew niż las jest w stanie reprodukować. Zarówno fauna jak i flora ma lepsze warunki rozwoju na tych obszarach, a także pracownikom leśnym zapewnia się dobre warunki pracy i płacy.

FSC® oznacza Forest Stewardship Council® i jest międzynarodowym systemem certyfikacji gospodarki leśnej i produktów drzewnych i papierniczych.

 Numer licencji FSC naszych opakowań to: FSC®C112509.

We are Eco Friendly!