Kolczyki pozłacane na zatyczkę z czarną cyrkonią Harriet

Kup teraz, zapłać do 45 dni później lub z ratami 0%

109.00 

4 w magazynie

Add to Wishlist
  • Kolczyki wykonane ze srebrna próby 0,925, dodatkowo pokryte złotem 24k
  • Model kolczyków w klasycznym wydaniu. Centralnym punktem kolczyków jest czarna cyrkonia – kształt tzw. bagieta. Kolczyki mają w sobie wszystko co powinny- urok, wdzięk i klasa! Cyrkonia pięknie odbija światło a cały kolczyk wygląda bardzo lekko, zwiewnie. Kolczyki Harriet to idealny wybór!
  • Wymiary: 0,80 cm x 0,40 cm
  • Masa ok 1,10  g
Opis

Srebro próby 925 ulega procesowi oksydacji – innymi słowy z biegiem czasu matowieje, traci swój blask. Aby odpowiednio zadbać o srebrną biżuterię należy unikać pozostawiania jej w wilgotnych miejscach oraz przechowywać ją w szczelnych szkatułkach lub papierowych pudełkach. Wilgoć negatywnie wpływa na srebro i powoduje jego żółknięcie. Pozłacane srebro staraj się natomiast chronić przed kosmetykami i wodą. Złocenie naturalnie z biegiem czasu zniknie, jednak stosując się do ogólnych zasad dbania o biżuterię można spowolnić ten proces.

Opakowanie

Nasze opakowania są w pełni ekologiczne oraz posiadają certyfikat FSC®  
Certyfikat FSC® jest gwarancją na to, że użyte materiały pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej, co oznacza, że nie wycina się więcej drzew niż las jest w stanie reprodukować. Zarówno fauna jak i flora ma lepsze warunki rozwoju na tych obszarach, a także pracownikom leśnym zapewnia się dobre warunki pracy i płacy.

FSC® oznacza Forest Stewardship Council® i jest międzynarodowym systemem certyfikacji gospodarki leśnej i produktów drzewnych i papierniczych.

 Numer licencji FSC naszych opakowań to: FSC®C112509.

We are Eco Friendly!

Materiał

Powłoka

Przeznaczenie

Kamień

Kolor

Marka

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kolczyki pozłacane na zatyczkę z czarną cyrkonią Harriet”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.