Kolczyki pozłacane na zatyczkę, wiszące, w kształcie prostokąta Classy

Kup teraz, zapłać do 45 dni później lub z ratami 0%

159.00 

Brak w magazynie

  • Kolczyki wykonane ze srebrna próby 0,925, dodatkowo pokryte złotem
  • Model kolczyków w nowoczesnym stylu. Kształt koczyków układa się w niedomknięty prostokąt. Model pięknie prezentuje się na uchu, wysmukla kształt twarzy i dodaje blasku. Kolczyki Classy to klasa sama w sobie! Model stanowi idealny pomysł na prezent.
  • Wymiary: Wysokość: 5  cm, szerokość (przód): 0,20cm
  • Masa ok 3,70  g
Opis

Srebro próby 925 ulega procesowi oksydacji – innymi słowy z biegiem czasu matowieje, traci swój blask. Aby odpowiednio zadbać o srebrną biżuterię należy unikać pozostawiania jej w wilgotnych miejscach oraz przechowywać ją w szczelnych szkatułkach lub papierowych pudełkach. Wilgoć negatywnie wpływa na srebro i powoduje jego żółknięcie. Pozłacane srebro staraj się natomiast chronić przed kosmetykami i wodą. Złocenie naturalnie z biegiem czasu zniknie, jednak stosując się do ogólnych zasad dbania o biżuterię można spowolnić ten proces.

Opakowanie

Nasze opakowania są w pełni ekologiczne oraz posiadają certyfikat FSC®  
Certyfikat FSC® jest gwarancją na to, że użyte materiały pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej, co oznacza, że nie wycina się więcej drzew niż las jest w stanie reprodukować. Zarówno fauna jak i flora ma lepsze warunki rozwoju na tych obszarach, a także pracownikom leśnym zapewnia się dobre warunki pracy i płacy.

FSC® oznacza Forest Stewardship Council® i jest międzynarodowym systemem certyfikacji gospodarki leśnej i produktów drzewnych i papierniczych.

 Numer licencji FSC naszych opakowań to: FSC®C112509.

We are Eco Friendly!