Promocja!

Bransoletka pozłacana z ozdobnym elementem i cyrkoniami Flowsi

Kup teraz, zapłać do 45 dni później lub z ratami 0%

99.00 

Brak w magazynie

  • Bransoletka wykonana ze srebra próby 925, dodatkowo pokryta złotem 14k
  • Model bransoletki w stylu bardzo ponadczasowym. Element ozdobny składa się z drobnych listków, które zostały ozdobione cyrkoniami. Element jest półsztywny- dopasowuje się do ręki, współpracuje z jej ruchem. Bransoletka jest delikatna, bardzo kobieca i szalenie uniwersalna.
  • Bransoletka posiada regulację długości
  • Wymiary : długość 15cm  + 3 cm, wymiary elementu : 4 cm x 0,30 cm
  • Masa ok 1,50 g
  • Wykonana ręcznie

 

Opis

 


Srebro próby 925, jak każde, jest podatne na proces oksydacji którego efektem jest matowienie, utrata blasku i połysku. By odpowiednio zabezpieczyć biżuterię wykonaną z tego metalu, należy unikać jej ekspozycji na wilgoć (co mogłoby skutkować zżółknięciem) oraz przechowywać w szczelnych szkatułkach bądź papierowych pudełkach. Srebro pozłacane nie powinno mieć natomiast kontaktu z kosmetykami oraz wodą. Złocenie naturalnie z czasem zanika, ale dzięki zastosowaniu odpowiednich środków zapobiegawczych możemy je zachować na dłużej.

Opakowanie

Nasze opakowania są w pełni ekologiczne oraz posiadają certyfikat FSC®  
Certyfikat FSC® jest gwarancją na to, że użyte materiały pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej, co oznacza, że nie wycina się więcej drzew niż las jest w stanie reprodukować. Zarówno fauna jak i flora ma lepsze warunki rozwoju na tych obszarach, a także pracownikom leśnym zapewnia się dobre warunki pracy i płacy.

FSC® oznacza Forest Stewardship Council® i jest międzynarodowym systemem certyfikacji gospodarki leśnej i produktów drzewnych i papierniczych.

 Numer licencji FSC naszych opakowań to: FSC®C112509.

We are Eco Friendly!