Bransoletka na czerwonym sznurku z cyrkonią na szczęście

60.00 

2 w magazynie

Add to Wishlist
  • Bransoletka wykonana z czerwonego sznureczka, połączona z cyrkonią
  • Bransoletka na szczęście- czerwony sznurek odpędza złe energie
  • Wielkość elementu ozdobnego: 0,70 cm
  • Długość: Bransoletka posiada regulację wielkości 16cm – 19 cm
  • Masa do 5 g
Opis

Bransoletkę ozdobiono centralną cyrkonią,  pozłacanymi elementami Delikatny czerwony sznurek, na którym umieszczone są ozdobne zawieszki, stanowi dla nich elegancki kontrast oraz przyciąga uwagę do ozdobionej dłoni.

Bransoletka jest lekka, w oryginalnym stylu. Dzięki ponadczasowemu wzornictwu pasuje dla kobiet w każdym wieku. Dobrze będzie się komponować  zarówno do codziennej, jak i do eleganckiej kreacji. Sznurek można regulować, dzięki czemu pasuje na każdy rozmiar dłoni.

Bransoletka na szczęście stanowi gustowny symbol przyjaźni i wyjątkowy sposób wyrażenia uczuć. Podarowując tę niezwykłą bransoletkę, sprawisz, że Twoja przyjaciółka poczuje się doceniona i będzie mogła za jej pomocą pokazać światu, jak wyjątkowa relacja was łączy.Srebro próby 925, jak każde, jest podatne na proces oksydacji którego efektem jest matowienie, utrata blasku i połysku. By odpowiednio zabezpieczyć biżuterię wykonaną z tego metalu, należy unikać jej ekspozycji na wilgoć (co mogłoby skutkować zżółknięciem) oraz przechowywać w szczelnych szkatułkach bądź papierowych pudełkach. Srebro pozłacane nie powinno mieć natomiast kontaktu z kosmetykami oraz wodą. Złocenie naturalnie z czasem zanika, ale dzięki zastosowaniu odpowiednich środków zapobiegawczych możemy je zachować na dłużej.

Materiał

Srebro, sznureczek

Powłoka

Złoto 14k

Kamień

Cyrkonia

Kolor

Biały, Czerwony

Marka