Bransoletka na czerwonym sznurku z cyrkonią na szczęście

Kup teraz, zapłać do 45 dni później lub z ratami 0%

60.00 

Brak w magazynie

  • Bransoletka wykonana z czerwonego sznureczka, połączona z cyrkonią
  • Bransoletka na szczęście- czerwony sznurek odpędza złe energie
  • Wielkość elementu ozdobnego: 0,70 cm
  • Długość: Bransoletka posiada regulację wielkości 16cm – 19 cm
  • Masa do 5 g
Opis

Bransoletkę ozdobiono centralną cyrkonią,  pozłacanymi elementami Delikatny czerwony sznurek, na którym umieszczone są ozdobne zawieszki, stanowi dla nich elegancki kontrast oraz przyciąga uwagę do ozdobionej dłoni.

Bransoletka jest lekka, w oryginalnym stylu. Dzięki ponadczasowemu wzornictwu pasuje dla kobiet w każdym wieku. Dobrze będzie się komponować  zarówno do codziennej, jak i do eleganckiej kreacji. Sznurek można regulować, dzięki czemu pasuje na każdy rozmiar dłoni.

Bransoletka na szczęście stanowi gustowny symbol przyjaźni i wyjątkowy sposób wyrażenia uczuć. Podarowując tę niezwykłą bransoletkę, sprawisz, że Twoja przyjaciółka poczuje się doceniona i będzie mogła za jej pomocą pokazać światu, jak wyjątkowa relacja was łączy.Srebro próby 925, jak każde, jest podatne na proces oksydacji którego efektem jest matowienie, utrata blasku i połysku. By odpowiednio zabezpieczyć biżuterię wykonaną z tego metalu, należy unikać jej ekspozycji na wilgoć (co mogłoby skutkować zżółknięciem) oraz przechowywać w szczelnych szkatułkach bądź papierowych pudełkach. Srebro pozłacane nie powinno mieć natomiast kontaktu z kosmetykami oraz wodą. Złocenie naturalnie z czasem zanika, ale dzięki zastosowaniu odpowiednich środków zapobiegawczych możemy je zachować na dłużej.

Opakowanie

Nasze opakowania są w pełni ekologiczne oraz posiadają certyfikat FSC®  
Certyfikat FSC® jest gwarancją na to, że użyte materiały pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej, co oznacza, że nie wycina się więcej drzew niż las jest w stanie reprodukować. Zarówno fauna jak i flora ma lepsze warunki rozwoju na tych obszarach, a także pracownikom leśnym zapewnia się dobre warunki pracy i płacy.

FSC® oznacza Forest Stewardship Council® i jest międzynarodowym systemem certyfikacji gospodarki leśnej i produktów drzewnych i papierniczych.

 Numer licencji FSC naszych opakowań to: FSC®C112509.

We are Eco Friendly!