Promocja!

Pierścionek z cyrkoniami Crystal Love

Kup teraz, zapłać do 45 dni później lub z ratami 0%

99.00 

Wyczyść
Add to Wishlist
  • Pierścionek wykonany ze srebra próby 0,925.
  • Model zdobiony cyrkoniami- jedna duża centralna w oprawie 4-łapkowej, dwie cyrkonie boczne oraz mikrocyrkonie
  • W koronie pierścionka zostały umieszczone serca
  • Masa ok. 3,40 g

 

Jak zmierzyć rozmiar palca w domu?

Metoda 1: zmierz palec

Pomiarów palca możesz dokonać samodzielnie. Przyda się do tego miarka krawiecka, ale równie dobrze możesz skorzystać z krótkiego sznurka, tasiemki czy wąskiego paska papieru. Swoją miarkę precyzyjnie zawiń wokół nasady palca – powinna luźno do niego przylegać, nie wrzynać się w skórę. Odczytaj wynik z miarki (lub zmierz linijką sznurek) i porównaj go z wartością obwodów wewnętrznych pierścionka w tabeli. Wartość najlepiej odpowiadająca Twojemu wynikowi wskaże Twój rozmiar.

Możesz także zmierzyć szerokość palca suwmiarką, pamiętaj jednak, że taki pomiar bywa niedokładny, bo ciało łatwo poddaje się jej metalowym elementom. Uważaj, żeby suwmiarka nie ściskała zbyt mocno nasady palca. Odczytaj wynik i porównaj go ze średnicą pierścionka w tabeli, szukając wartości odpowiadającej Twojemu wynikowi.

Pamiętaj! Palce bardzo często posiadają szersze miejsca (kostki, zgrubienia), mierząc palec musisz wziąć pod uwagę, że pierścionek ma przejść przez najszersze miejsce na palcu.

Metoda 2: zmierz pierścionek

Kolejny sposób na ustalenie rozmiaru to zmierzenie pierścionka, który już posiadasz. Spośród swojej biżuterii wybierz ten pierścionek, który najlepiej leży na palcu, na którym masz zamiar nosić także nowy zakup. Upewnij się, że jego kształt jest taki sam w każdym miejscu – zdarza się, że z czasem pierścionki przestają być idealnie okrągłe. Połóż pierścionek na płaskiej powierzchni i zmierz jego wewnętrzną średnicę linijką bądź suwmiarką. Wynik dopasuj do rozmiarów widocznych w tabeli.

Metoda 3: wizyta u jubilera

Jest jeszcze jedna metoda na to, jak dobrać rozmiar pierścionka. Jeśli chcesz mieć stuprocentową pewność, że pierścionek będzie leżał idealnie, możesz udać się do stacjonarnego sklepu jubilerskiego. Na życzenie jubiler zmierzy obwód Twoich palców i poda rozmiary biżuterii, jakie będą dla Ciebie najlepsze – z raz dokonanym pomiarem możesz robić zakupy w Internecie bez ograniczeń!

 

Opis

Srebro próby 925 ulega procesowi oksydacji – innymi słowy z biegiem czasu matowieje, traci swój blask. Aby odpowiednio zadbać o srebrną biżuterię należy unikać pozostawiania jej w wilgotnych miejscach oraz przechowywać ją w szczelnych szkatułkach lub papierowych pudełkach. Wilgoć negatywnie wpływa na srebro i powoduje jego żółknięcie. Pozłacane srebro staraj się natomiast chronić przed kosmetykami i wodą. Złocenie naturalnie z biegiem czasu zniknie, jednak stosując się do ogólnych zasad dbania o biżuterię można spowolnić ten proces.

Rozmiar

11, 14

Materiał

Kamień

Kolor

Marka

Kwota prezentu

Przeznaczenie

, ,

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Pierścionek z cyrkoniami Crystal Love”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.