Naszyjnik pozłacany z wiszącymi elementami i cyrkoniami Gianna

Kup teraz, zapłać do 45 dni później lub z ratami 0%

139.00 

5 w magazynie

Add to Wishlist
  • Naszyjnik, wykonany ze srebra próby 925, dodatkowo pokryty złotem 14k
  • Model naszyjnika, który składa się z łańcuszka wraz z zawieszką w kształcie prostokąta. Jeden z elementów jest gładki, drugi zaś jest bogato zdobiony cyrkoniami. Naszyjnik bardzo praktyczny, ponadczasowy. Zawieszka swobodnie porusza się po łańcuszku. Idealny pomysł na prezent.
  • Łańcuszek posiada regulację długości
  • Długość łańcuszka 38 cm- 45 cm.
  • Wymiary elementu wiszącego:  1,30 cm x 0,50 cm
  • Masa ok. 1,60 g
  • Wykonane ręcznie
Opis

Srebro próby 925 ulega procesowi oksydacji – innymi słowy z biegiem czasu matowieje, traci swój blask. Aby odpowiednio zadbać o srebrną biżuterię należy unikać pozostawiania jej w wilgotnych miejscach oraz przechowywać ją w szczelnych szkatułkach lub papierowych pudełkach. Wilgoć negatywnie wpływa na srebro i powoduje jego żółknięcie. Pozłacane srebro staraj się natomiast chronić przed kosmetykami i wodą. Złocenie naturalnie z biegiem czasu zniknie, jednak stosując się do ogólnych zasad dbania o biżuterię można spowolnić ten proces.

Opakowanie

Nasze opakowania są w pełni ekologiczne oraz posiadają certyfikat FSC®  
Certyfikat FSC® jest gwarancją na to, że użyte materiały pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej, co oznacza, że nie wycina się więcej drzew niż las jest w stanie reprodukować. Zarówno fauna jak i flora ma lepsze warunki rozwoju na tych obszarach, a także pracownikom leśnym zapewnia się dobre warunki pracy i płacy.

FSC® oznacza Forest Stewardship Council® i jest międzynarodowym systemem certyfikacji gospodarki leśnej i produktów drzewnych i papierniczych.

 Numer licencji FSC naszych opakowań to: FSC®C112509.

We are Eco Friendly!