Promocja!

Naszyjnik pozłacany z wiszącym kółeczkiem i grawerowanymi elementami Nossi

Kup teraz, zapłać do 45 dni później lub z ratami 0%

149.00 

Brak w magazynie

  • Naszyjnik ,wykonany ze srebra próby 925, dodatkowo pokryty złotem 18k
  • Naszyjnik z ozdobnymi, grawerowanymi kuleczkami, które zostały umieszczone na całym łańcuszku w odstępach 3 cm. Całość uwieńczona wiszącym, gładkim kółeczkiem.
  • Łańcuszek posiada regulację długości 43-46 cm
  • Wymiary : średnica elementu wiszącego: 1,60 cm
  • Waga: ok 3,80 g

 

Opis

 

Srebro próby 925, jak każde, jest podatne na proces oksydacji którego efektem jest matowienie, utrata blasku i połysku. By odpowiednio zabezpieczyć biżuterię wykonaną z tego metalu, należy unikać jej ekspozycji na wilgoć (co mogłoby skutkować zżółknięciem) oraz przechowywać w szczelnych szkatułkach bądź papierowych pudełkach. Srebro pozłacane nie powinno mieć natomiast kontaktu z kosmetykami oraz wodą. Złocenie naturalnie z czasem zanika, ale dzięki zastosowaniu odpowiednich środków zapobiegawczych możemy je zachować na dłużej.

Opakowanie

Nasze opakowania są w pełni ekologiczne oraz posiadają certyfikat FSC®  
Certyfikat FSC® jest gwarancją na to, że użyte materiały pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej, co oznacza, że nie wycina się więcej drzew niż las jest w stanie reprodukować. Zarówno fauna jak i flora ma lepsze warunki rozwoju na tych obszarach, a także pracownikom leśnym zapewnia się dobre warunki pracy i płacy.

FSC® oznacza Forest Stewardship Council® i jest międzynarodowym systemem certyfikacji gospodarki leśnej i produktów drzewnych i papierniczych.

 Numer licencji FSC naszych opakowań to: FSC®C112509.

We are Eco Friendly!