Kolczyki srebrne na zatyczkę ozdobione dwoma kołami z cyrkoniami Alizo

Kup teraz, zapłać do 45 dni później lub z ratami 0%

299.00 

2 w magazynie (może być zamówiony)

Add to Wishlist
  • Kolczyki ręcznie wykonane ze srebrna próby 0,925
  • Model kolczyków w kształcie koła z cyrkoniami. Nowoczesne wydanie klasycznych kół. Kolczyki zostały zbudowane z dwóch kół- duże oraz małe, które znajduje się wewnątrz większego. Oba koła zostały ozdobione cyrkoniami najwyższej jakości. Ich klasyczny kształt dopełnia nowoczesny charakter.  Kolczyki z lśniącymi kołami to idealny pomysł na prezent- są szalenie ponadczasowe i jednocześnie bardzo oryginalne. Idealnie sprawdzą się w roli kolczyków okazjonalnych.
  • Typ zapięcia; zatyczka, sztyft
  • Średnica: duże koło: 2,00 cm ; małe koło: 1,00 cm
  • Kolczyki zostały wykonane ręcznie, od podstaw w Polsce.
Opis

Trendy w biżuterii przychodzą i odchodzą, ale koła zawsze będą trwałym symbolem stylu — oraz symbolem wieczności. Ta srebrna para kolczyków sztyftów ozdobiona została cyrkoniami sześciennymi stanowiącymi subtelne, błyszczące wykończenie. Możesz nosić je osobno, aby dodać graficznego charakteru kolekcji kolczyków lub nosić je razem jako modną parę na każdy dzień. Kto powiedział, że geometria jest nudna?


Srebro próby 925 ulega procesowi oksydacji – innymi słowy z biegiem czasu matowieje, traci swój blask. Aby odpowiednio zadbać o srebrną biżuterię należy unikać pozostawiania jej w wilgotnych miejscach oraz przechowywać ją w szczelnych szkatułkach lub papierowych pudełkach. Wilgoć negatywnie wpływa na srebro i powoduje jego żółknięcie. Pozłacane srebro staraj się natomiast chronić przed kosmetykami i wodą. Złocenie naturalnie z biegiem czasu zniknie, jednak stosując się do ogólnych zasad dbania o biżuterię można spowolnić ten proces.

Opakowanie

Nasze opakowania są w pełni ekologiczne oraz posiadają certyfikat FSC®  
Certyfikat FSC® jest gwarancją na to, że użyte materiały pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej, co oznacza, że nie wycina się więcej drzew niż las jest w stanie reprodukować. Zarówno fauna jak i flora ma lepsze warunki rozwoju na tych obszarach, a także pracownikom leśnym zapewnia się dobre warunki pracy i płacy.

FSC® oznacza Forest Stewardship Council® i jest międzynarodowym systemem certyfikacji gospodarki leśnej i produktów drzewnych i papierniczych.

 Numer licencji FSC naszych opakowań to: FSC®C112509.

We are Eco Friendly!