Promocja!

Kolczyki srebrne na zatyczkę, wiszące , bogato zdobione cyrkoniami Mils

Kup teraz, zapłać do 45 dni później lub z ratami 0%

199.00 

3 w magazynie

Add to Wishlist
  • Kolczyki wykonane ze srebrna próby 0,925,
  • Model kolczyków bogato zdobiony cyrkoniami. Klasa, szyk i elegancja- tak można opisać te kolczyki, których kształt układa się w element łańcucha. Kolczyki Mils składają się z dwóch, ruchomych elementów, bogato zdobionych cyrkoniami. Pięknie obijają światło a to za sprawą licznych mikro cyrkonii. Biżuteria ponadczasowa, bardzo praktyczna. Kolczyki Mils to piękny pomysł na prezent dla siebie bądź bliskiej osoby
  • Typ zapięcia; zatyczka, sztyft
  • Wysokość: 2,70 cm, szerokość: 1 cm
  • Masa ok 5 g

 

Opis

Srebro próby 925 ulega procesowi oksydacji – innymi słowy z biegiem czasu matowieje, traci swój blask. Aby odpowiednio zadbać o srebrną biżuterię należy unikać pozostawiania jej w wilgotnych miejscach oraz przechowywać ją w szczelnych szkatułkach lub papierowych pudełkach. Wilgoć negatywnie wpływa na srebro i powoduje jego żółknięcie. Pozłacane srebro staraj się natomiast chronić przed kosmetykami i wodą. Złocenie naturalnie z biegiem czasu zniknie, jednak stosując się do ogólnych zasad dbania o biżuterię można spowolnić ten proces.

Opakowanie

Nasze opakowania są w pełni ekologiczne oraz posiadają certyfikat FSC®  
Certyfikat FSC® jest gwarancją na to, że użyte materiały pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej, co oznacza, że nie wycina się więcej drzew niż las jest w stanie reprodukować. Zarówno fauna jak i flora ma lepsze warunki rozwoju na tych obszarach, a także pracownikom leśnym zapewnia się dobre warunki pracy i płacy.

FSC® oznacza Forest Stewardship Council® i jest międzynarodowym systemem certyfikacji gospodarki leśnej i produktów drzewnych i papierniczych.

 Numer licencji FSC naszych opakowań to: FSC®C112509.

We are Eco Friendly!

Materiał

Kamień

Kolor

Marka

Przeznaczenie

,