Promocja!

Bransoletka ze srebra, pokryta cyrkoniami Shine

Kup teraz, zapłać do 45 dni później lub z ratami 0%

259.00 

1 w magazynie

Add to Wishlist
  • Bransoletka wykonana ze srebra próby 0,925
  • Model biżuterii bardzo ozdobnej. Całość składa się z ruchomych elementów- ogniwa- które w całości pokryte zostały cyrkoniami najwyższej jakości. Jest to zdecydowanie bransoletka elegancka, taka, która zachwyci swoim blaskiem niejedną kobietę.
  • Długość : 18,5 cm
  • Typ zapięcia: zatrzask
  • Masa ok 12,50 g

 

Opis

Srebro próby 925 ulega procesowi oksydacji – innymi słowy z biegiem czasu matowieje, traci swój blask. Aby odpowiednio zadbać o srebrną biżuterię należy unikać pozostawiania jej w wilgotnych miejscach oraz przechowywać ją w szczelnych szkatułkach lub papierowych pudełkach. Wilgoć negatywnie wpływa na srebro i powoduje jego żółknięcie. Pozłacane srebro staraj się natomiast chronić przed kosmetykami i wodą. Złocenie naturalnie z biegiem czasu zniknie, jednak stosując się do ogólnych zasad dbania o biżuterię można spowolnić ten proces.

Opakowanie

Nasze opakowania są w pełni ekologiczne oraz posiadają certyfikat FSC®  
Certyfikat FSC® jest gwarancją na to, że użyte materiały pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej, co oznacza, że nie wycina się więcej drzew niż las jest w stanie reprodukować. Zarówno fauna jak i flora ma lepsze warunki rozwoju na tych obszarach, a także pracownikom leśnym zapewnia się dobre warunki pracy i płacy.

FSC® oznacza Forest Stewardship Council® i jest międzynarodowym systemem certyfikacji gospodarki leśnej i produktów drzewnych i papierniczych.

 Numer licencji FSC naszych opakowań to: FSC®C112509.

We are Eco Friendly!