Promocja!

Bransoletka z perłami oraz kamieniami, pokryta 23k złotem Sublime

Kup teraz, zapłać do 45 dni później lub z ratami 0%

619.00 

Brak w magazynie

  • Bransoletka wykonana ze srebra próby 925, dodatkowo pokryta złotem 23k metodą elektroforetyczną
  • Model prosty, składający się z kamieni w odcieniu błękitu oraz płaskimi perłami (pastylki)
  • Bransoletka posiada regulację długości
  • Wymiary : długość max 25 cm
  • Marka: Dall’Acqua

 

Opis

Troszkę uroczo i troszkę zadziornie – tak prezentuje się ta piękna, wykonana ze srebra, ale pokryta złotem bransoletka, która będzie idealnym dodatkiem do niemal każdej stylizacji.


Srebro próby 925, jak każde, jest podatne na proces oksydacji którego efektem jest matowienie, utrata blasku i połysku. By odpowiednio zabezpieczyć biżuterię wykonaną z tego metalu, należy unikać jej ekspozycji na wilgoć (co mogłoby skutkować zżółknięciem) oraz przechowywać w szczelnych szkatułkach bądź papierowych pudełkach. Srebro pozłacane nie powinno mieć natomiast kontaktu z kosmetykami oraz wodą. Złocenie naturalnie z czasem zanika, ale dzięki zastosowaniu odpowiednich środków zapobiegawczych możemy je zachować na dłużej.

Opakowanie

Nasze opakowania są w pełni ekologiczne oraz posiadają certyfikat FSC®  
Certyfikat FSC® jest gwarancją na to, że użyte materiały pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej, co oznacza, że nie wycina się więcej drzew niż las jest w stanie reprodukować. Zarówno fauna jak i flora ma lepsze warunki rozwoju na tych obszarach, a także pracownikom leśnym zapewnia się dobre warunki pracy i płacy.

FSC® oznacza Forest Stewardship Council® i jest międzynarodowym systemem certyfikacji gospodarki leśnej i produktów drzewnych i papierniczych.

 Numer licencji FSC naszych opakowań to: FSC®C112509.

We are Eco Friendly!

Materiał

Powłoka

Kamień

,

Kolor

,

Kwota prezentu

Przeznaczenie